aizcietējums, 11 vecuma un jaunākiem novēršanas

Nonconstipating uzturs ir labākais veids, lai novērstu aizcietējumus. Ja aizcietējums attīstās A nonconstipating diēta palīdzēs atjaunot normālu zarnu kustības.

Bērniem vecumā 12 mēnešus un vecāki

Aizcietējums reizēm kļūst par problēmu, kad bērni sāk tualetes mācības

Krūts -feed savu mazuli. Aizcietējums ir reti sastopams krūts -fed zīdaiņiem; Pārliecinieties, ka jūs pievienojat pareizo ūdens daudzumu, lai mazuļa formulu.

Pārliecinieties, ka jūsu bērns ir dzeramais pietiekami daudz šķidruma. Kad laiks kļūst karsti vai tad, kad jūsu bērns kļūst vairāk izmantot, pārliecinieties, ka viņš vai viņa ir dzeramo daudz šķidruma; Pievienot augstas fiber pārtikas produktus. Uzturs ar pietiekami šķiedrvielu (no 20 līdz 35 gramiem katru dienu), palīdz organismam formu mīksta, lielgabarīta taburete; Dodiet bērnam vismaz 1 tasi augļu dienā. Izvēlieties veselus augļus, nevis augļu sulas; Dodiet bērnam vismaz 1 tase dārzeņu dienā.

Iedrošiniet bērnu iet, kad viņš vai viņa jūtas vēlmi. Zarnas sūtīt signālus, kad izkārnījumos ir nepieciešams iziet. Ja jūsu bērns ignorē signālu, mudināt dosies prom, un izkārnījumos galu galā kļūs sausa un grūti iet; Atcelt relaksējoša reizes ar zarnu kustības. Mudina parasti rodas dažkārt pēc ēšanas. ikdienas rutīnas zarnu kustības, piemēram, pēc brokastīm, var palīdzēt izveidi; Pārliecinieties, ka jūsu bērnam ir laba kāju atbalstu, kamēr viņš vai viņa ir uz tualeti. Tas palīdzēs flex jūsu bērna gurniem un vieta iegurni vairāk normālā stāvoklī par “squatting” par kuru zarnu kustības; Pārliecinieties, ka jūsu bērns saņem daudz izmantot visu dienu. Jārāda labs piemērs jūsu bērnam, sekojot veselīgu rutīnas no ēšanas, īstenojot, un iet uz tualeti.