aizcietējums atvieglojums ceļvedis

Pēdējā laikā jūs esat sajūta nedaudz – nodot to maigi – jāatbalsta. Tu neesi “iet”, tik bieži, cik vajadzētu, un jums justies uzpampis un neērti.

Raksturojot savus simptomus un medicīnisko vēsturi, kopā ar fiziskās eksāmenu rezultātiem, parasti ir pietiekami, lai diagnosticētu gadījumu cirozi; Kad diagnoze ir veikts, ārsts var pasūtīt vienu vai vairākas aknu funkcionālo testu, kas izmanto asins paraugus, lai noteiktu konkrētus aknu slimībām un novērtēt orgānu vispārējo veselību; Tas var būt noderīgi veikt CT skenēšanas vai ultraskaņu, lai turpmāk novērtētu apmēru aknu slimība. Ārsts var arī pieprasīt aknu biopsija, vai audu paraugu, …

Tātad, ja jūs vienkārši nevar aiziet, ko jūs darīt? Šeit ir dažas efektīvas aizcietējumi ārstēšanu.

Ja jūs esat aizcietējums, tas bieži vien ir tāpēc, ka nav pietiekami daudz ūdens jūsu izkārnījumos, problēma, kas rodas, ja pārāk daudz šķidruma izpaužas uzsūcas jūsu zarnas.

Saskaņā ar Valsts Gremošanas slimību informācijas apstrādes centrs, daļa no National Institutes of Health, aizcietējums ir stāvoklis, kurā jums ir mazāk nekā trīs zarnu kustības nedēļā, un jūsu izkārnījumi ir grūti, sauss, un mazs, padarot tos sāpīgi un grūti nokārtot. Dažas sievietes, protams, ir zarnu kustības dažas reizes dienā, bet citi iet tikai dažas reizes nedēļā. Jums nav nepieciešams aizcietējums ārstēšanu, ja jūs dodas uz vannas istabu daudz retāk nekā parasti.

Viens veids, kā saglabāt lietas virzās, ir iegūt pietiekami daudz šķiedrvielu diētu, kas padara izkārnījumos apjomīgākas un mīkstākas, tāpēc ir vieglāk iet. Pakāpeniski palielināt šķiedrvielu diētu, kamēr jūs saņemat vismaz 20 līdz 35 gramus šķiedrvielu dienā.

Laba šķiedras avoti ietver

Kamēr jūs radušās problēmas ar aizcietējumiem, ierobežotu pārtikas produkti ar augstu tauku un zemu šķiedrvielu, piemēram, siera un citu piena produktu, pārtikas pārstrādes produktus un gaļu. Viņi var veikt aizcietējumi sliktāk.

Un par tēmu uzturs, ūdens ir svarīga, lai novērstu aizcietējumus, too. Centieties dzert vismaz 8 glāzes ūdens dienā.

Arī izmantot regulāri. Pārvietojot ķermeni saglabās jūsu zarnu pārvietojas, too.