attīstības displāzija gūžas gida – cēloņi, simptomi un ārstēšanas iespējām

Kas tas ir?

Normālā gūžas locītavas, noapaļotā top augšstilba kaula (augšstilba kaula) iekļaujas kausa formas ligzdā iegurni sauc acetabulum. Šis šuves veidu sauc bumbu un kontaktligzdas locītavu .; In attīstības displāzijas gūžā, top Ciskas kustas un no kontaktligzdas vai nu daļa ceļu vai visu ceļu. Kad tas kustas visu ceļu no ligzdas, to sauc dislokācija. Tas notiek, kad saites, kas tur divus kauli kopā ir ļoti brīvs, vai tāpēc, ka kauss formas ligzda nav pietiekami dziļi .; Šis stāvoklis parasti ir klāt dzimšanas brīdī. Bet tas var attīstīties tikai sākumstadijā vai bērnībā .; Ja kauli kopīgajā nav īstajā vietā, gūžas un ciskas nevar augt normāli. Tas var izraisīt; Saīsināts kāju; artrīts; Grūtības pastaigas; Ilgtermiņa sāpes

simptomi

Zīdainim, attīstības displāzija no gūžas var izraisīt šādi; Viens posms ir īsāks nekā otrs .; Labi un pa kreisi kaula nav tādā pašā līmenī, ja paskatās uz abām kājām vienlaicīgi .; Viens augšstilba ir atšķirīgs numurs vai modeli ādas krokās nekā citi .; Viena kāja kustas mazāk gludi nekā otru.

diagnoze

Ārsti regulāri pārbaudīt simptomi attīstības displāzijas gūžā pirmo fizisko eksāmenu par jaundzimušo laikā. Tas notiek laikā dienu vai divas dzimšanas. Viņi arī pārbaudīt follow-up labi bērnu apmeklējumu.

Cik ilgi tas notiek?

Ārstēšana ilgst līdz gūžas locītavas kļūst stabils un bērna ultraskaņas vai rentgena pētījumi ir normāli. Tas parasti ilgst vienu līdz divus mēnešus, ja mazuļa dislokācija nekavējoties tika identificēts pēc dzimšanas.

Kā novērst šo veselības stāvokli

Attīstības displāzija no gūžas nevar novērst. Bet problēmas, ko izraisa tas ir iespējams. Ar ārstēšanas sākumā, vairumā gadījumu var doties prom pavisam.

Kā, lai ārstētu šo veselības stāvokli

Ārstēšana attīstības displāzijas gūžā atkarīgs no bērna vecuma

Kad apmeklēt ārstu

Zvaniet savam ārstam, ja

prognoze

Ja hip problēma ir identificēta un ārstēti agri, bērns būtu staigāt normāli, un ir normāla hip funkcija.