attīstot uzlabotus palīgvielas

atsauces

Alum, kas sastāv no alumīnija sāļus, bija vienīgā vakcīna adjuvantu izmantota ASV līdz 2009. gadam, kad apstiprināja Cervarix, adjuvanta vakcīnu pret cilvēka papilomas vīruss, kas ievērojami samazina dzemdes kakla vēža risku. Cervarix ietver kombinācija adjuvantu, kas sastāv no alauns un monofosforillipīdu lipīdu A (MPL), kas ir molekulu, kas iegūts no baktēriju lipīdu (tauku), kas ir modificēta, lai padarītu to drošu lietošanai cilvēkiem.

theernment finansētā pētnieki ir radīts bibliotēka sintētisko molekulas, kas līdzinās MPL. Veicot nelielas izmaiņas MPL molekulas, izmeklētāji mērķis kniebiens iegūto imūnreakciju, lai uzlabotu savu labvēlīgo aspektus, bet vēl vairāk uzlabotu drošību un panesamību papildvielas. In 2015, viņi aprakstīja daļas molekulas, kas atbildīgas par izraisot dažādus aspektus iedzimto imūnās atbildes reakcijas. Ieskats, piemēram, tie ļauj pētniekiem attīstīties arvien sarežģītākus palīgvielas, lai izraisītu selektīvu un ļoti definētas imūnsistēmu.

Khalaf JK, Bowen WS, Bazin HG, Ryter KT, Livesay MT, Ward JR, Evans JT, Johnson DA. Raksturojums Trif selektivitāte AGP klasē lipīdu A mimētiķus: loma sekundāro lipīdu ķēdēm. Bioorganic & Zāles Ķīmija Letters (2015).