aukslējas: barot savu bērnu – topic pārskats

Barošana ar bērnu, kurš ir aukslēju šķeltne var būt problēma. Jūsu mazulim var būt problēma veicot ciešu blīvējumu starp viņa mutē un krūtsgala. Bet ar maz preparāta, var veiksmīgi barot savu bērnu ar krūts pienu vai formula.

Veselības profesionālis, kurš specializējas zīdaiņiem ar aukslēju šķeltni var parādīt, kā pudele barot mazuli vislabākajā veidā. Veselības profesionālis var arī atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par barošanas problēmas.

krūti

Laikā un pēc barošanas, pārliecinieties, lai burp savu mazuli bieži. Zīdaiņi ar aukslēju šķeltni mēdz norīt vairāk gaisa, bet barošana un var būt vajadzīga biežāka atraugām nekā citiem bērniem.

Esiet pacietīgi, un nav skriešanās sevi vai savu bērnu; Izmantojiet mīkstu, saspiežams krūtsgals. Daudz dažādu veidu sprauslas ir pieejami. Izmēģiniet vairākas, līdz jūs atrast vienu, kas darbojas vislabāk par jūsu mazulim. Sprauslas, ka tukšas gravitācijas, piemēram šķērsgriezums krūtsgala, var strādāt vislabāk. Slimnīca, kur jūsu bērns ir dzimis bieži sniedz īpašu pudeli vai krūtsgals barošanai bērnu, kurš ir aukslēju šķeltne; Izmantojiet pudeli jūs varat saspiest. Izspiest to maigi barošanas palīdzēt piena plūsmu laikā; Prop mazuli vertikālā stāvoklī, lai novērstu formulu iekļuvi viņa deguna; Ja nepieciešams, izmantojiet šinas vai citus materiālus, lai ierobežotu jūsu mazuļa roku kustības, lai jūsu bērns nevar pieskarties un sabojāt šuves.

Ja jūs vēlaties, lai krūts -feed savu bērnu, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālists vai bērnu ar krūti (laktācijas) konsultants. Kaut barot savu bērnu tieši pie krūts parasti ir ļoti sarežģīts, un ne vienmēr ir veiksmīga, jūs varat izmantot krūts sūkni, lai savāktu savu krūts pienu pudelē un tad barību, Jūsu bērnam. Mēģiniet izmantojot iepriekš barošana no pudeles ieteikumus.