aukstā laiks: iesildīties, lai novērstu kakla muskuļi

Amber Greviskes

Baumas: Ziemas treniņi var izraisīt kakla muskuļiem un ievainojumiem

Katru gadu, pēc manas pirmās āra treniņu pēc tam, kad temperatūra pazeminās, manas kājas ir achy nākamajā dienā. Es neesmu īpaši no formas. Patiesībā, es izmantot katru dienu, un šīs sāpes nevar attiecināt uz stumšanas sevi pārāk grūti vai izmēģināt jaunas vingrinājumus. Tā vietā, katrs novembrī, kā pēc pulksteņa, muskuļi manas kājas savelk, izkāš un paliek, ka veidā vairākas dienas. Daudzi cilvēki man sanāk sporta līdzīgas stāstiem. Neviens no mums ir artrīts vai citus nosacījumus, kas ir jāaktivizē šī sāpes, un mēs bieži brīnums, kas ir nepareizi.

Spriedums: aukstā laikā var izraisīt stingrāku muskuļos un locītavās

Aukstā laika izraisa muskuļu zaudēt vairāk siltuma un līgumu, izraisot spiediena sajūta visā ķermenī. Locītavas saņemt stingrāka, muskuļi var zaudēt savu kustību un nervu vieglāk tikt ieknieba, saskaņā ar Los Angeles balstītas ortopēdisko fizioterapeits Vivian Eisenstadt.

Pateicoties ietekmi vēsāks temps, muskuļi ir spiesti strādāt daudz grūtāk, lai pabeigtu tos pašus uzdevumus, viņi pabeigtu viegli Siltākā. Tas rada lielāku kaitējumu muskuļu audos un var izraisīt paaugstinātu sāpīgums. Lai novērstu bojājumus, pārliecinieties, lai sasildītos, lai mazliet ilgāk nekā parasti.

“Tas ir normāli justies muskuļu sāpīgums dažas dienas pēc izmantošanas, jo īpaši, ja tas ir atšķirīgs darbības vai vairāk intensīvu līmenī nekā jūsu ķermeņa tips tiek izmantots,” saka Amy McDowell, fizioterapeits un Pilates instruktors no ARC Fizioterapija, Čikāgā. “Ja jūs jūtaties vairāk iekaisis ziemā pēc paša līmeņa izmantošanu, nekā jūs darīt pārējo gadu, tas varētu būt, ka jūsu ķermeņa vajadzībām vairs iesildīšanās periodu.”

Mēģiniet sākot savu treniņu ar gaismas kardio vingrinājumus, piemēram, ņiprs pastaigas. Tas būs paaugstināt savu iekšējo temperatūru un nodrošināt, ka skābekļa un asinis plūst visā organismā. Pamata noteikums īkšķis ir, ka jums vajadzētu iesildīties 10 minūtes, kad temperatūra ir starp 35 un 45 grādiem pēc Fārenheita. Par katru 10 grādu temperatūras kritums zem 35, paplašināt savu iesildīšanās pa piecām minūtēm.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …