auksts zāles un ārstēšana: kad? kas? kā?

Vai jūs, kas izveidota ar saaukstēšanās? Nav izārstēt, bet daudz medikamentu var sniegt jums dažas atbrīvojumu no klepus, šķaudīšana, un aizlikuma kas iet ar to.

Kad runa ir par to, ko vidusmēra cilvēks uzskata par saaukstēšanās, šķiet, ka tik daudz nepareizu kā aukstā zāles par aptieka plaukta. Un tagad, kad ziemas aukstuma un gripas sezona ir pilnā sparā, mēs vērsāmies pie Thomas Tallman, DO, avārijas medicīnas ārsta un aukstā un gripai eksperts Cleveland klīnikā, lai mūs – un tu – taisni uz profilaksi un ārstēšanu .

Lūk, ko jums ir jāzina, kad jūs meklēt atbrīvojumu.

Vai man ņemt tūskas vai antihistamīns?

Tas ir atkarīgs no to, kas tevi nomāc. Ja jūsu deguna un deguna blakusdobumu tiek pildīti up, tūskas var palīdzēt. Jūs varat to izmantot atsevišķi vai apvienot to ar antihistamīna līdzekli. Atcerieties, lai gan, tas var palielināt savu sirdsdarbību un var izraisīt trauksmi, vai padara to grūti aizmigt.

Ja jums ir iesnas vai šķaudot, mēģiniet antihistamīns. Daži veidi var būt difenhidramīnu kas var padarīt jūs miegains. Esi uzmanīgs, ja jums ir nepieciešams vadīt vai izmantot mehānismus. Jūs varat arī izmēģināt nesedatīvs antihistamīna, kas nav jums tik miegains.

Sausa mute ir vēl viens kopējā blakusparādība prethistamīna līdzekļi.

Vai tas ir droši veikt tūskas, ja man ir augsts asinsspiediens?

Tūsku, piemēram, pseidoefedrīna un fenilefrīna, var paaugstināt asinsspiedienu un sirdsdarbības ātrumu. Ja Jums ir augsts asinsspiediens, tā ir laba ideja, lai pārbaudītu ar savu ārstu vai farmaceitu, lai uzzinātu, kas ir piemērots tieši Jums.

Jūs varat arī izmēģināt decongestant bez aukstās zāles, piemēram, Coricidin HBP.

Padziļinātu informāciju skatiet ‘s rakstu par tūsku un prethistamīna līdzekļi.

Cik bieži es varu izmantot deguna aerosolus par sastrēgumiem?

Viņi strādā ātri, lai atvērtu savu aizsērējusi degunu. Bet, ja jūs tos izmantot vairāk nekā 3 dienas pēc kārtas, jums var beigties vairāk pildījumu augšu nekā jums bija pirms tam. Ārsti saucam par “atsitiena efekts”.

Dažas blakusparādības deguna tūsku, kam ir grūti aizmigt, nemiers, un problēmas peeing.

Jūs varētu izmēģināt sāls aerosols, nevis deguna tūskas atvieglošanai. Tas darbojas lēnāk, bet tas var elastīgākas gļotas jūsu deguna bez atsitiena efektu.