barības vada spazmas

Barības vada spazmas ir sāpīgas kontrakcijas ietvaros muskuļu caurule, kas savieno muti un kuņģa (barības vads). Barības vada spazmas var justies kā pēkšņas, stipras sāpes krūtīs, kas ilgst no dažām minūtēm līdz stundām.

Barības vada spazmas parasti rodas tikai laiku pa laikam, un, iespējams, nav nepieciešama ārstēšana. Bet dažreiz spazmas ir bieži un var novērst pārtikas un šķidrumu no ceļo caur barības vads. Ja barības vada spazmas traucēt Jūsu spēju ēst vai dzert, ārstēšana ir pieejama.

Pazīmes un simptomi barības vada spazmas ietver

Saspiežot sāpes krūtīs, kas saistītas ar barības vada spazmas var izraisīt sirdslēkmes. Ja Jums rodas saspiežot sāpes krūtīs, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību.

Tas nav skaidrs, ko izraisa barības vada spazmas. Tomēr šķiet, ka tie ir saistīti ar patoloģisku darbībai nervu, kas kontrolē muskuļus jūs izmantojat, kad jūs norīt.

Kad apmeklēt ārstu

Veselīga barības vads parasti pārceļas ēdienu savā kuņģī, izmantojot virkni koordinētu muskuļu kontrakcijas. Barības vada spazmas apgrūtina muskuļi sienām jūsu zemāks barības vads koordinēt, lai virzītos pārtiku ar kuņģi.

Ko jūs varat darīt

Ir divu veidu barības vada spazmas

Barības vada spazmas ir reta slimība. Tie mēdz rasties cilvēkiem vecumā no 60 līdz 80, un tā var būt saistīta ar gastroezofageālā atviļņa slimība (GERD).

Citi faktori, kas var palielināt risku, barības vada spazmas ietvert

Jūs var nodot pie ārsta, kurš specializējas gremošanas sistēmā (gastroenterologa).

Jautājumus uzdot ārstam

Papildus jautājumiem, ka jūs esat gatavs jautājiet savam ārstam, nekautrējieties uzdot citus jautājumus.

Jūsu ārsts var Jums uzdot vairākus jautājumus. Ir gatavs atbildēt uz tiem var atstāt laika iet pa punktiem, jūs vēlaties pavadīt vairāk laika. Jums var lūgt

Jūsu ārsts var ieteikt

Ārstēšana ir atkarīga no biežuma un smaguma jūsu barības vada spazmas.

Ja jūsu spazmas ir gadījuma, Jūsu ārsts var ieteikt izvairīties sprūda pārtikas produktiem vai situācijām.

Ko sagaidīt no sava ārsta

Ja jūsu spazmas apgrūtināt ēst vai dzert, Jūsu ārsts var ieteikt

Lai palīdzētu jums tikt galā ar neregulāru barības vada spazmas, mēģiniet

apmeklējiet savu ārstu