bērnība centrālās nervu sistēmas cilmes šūnu audzēji ārstēšana (pdqто): ārstēšana [] -Par šo PDQ kopsavilkumu

Mērķis šī kopsavilkuma

Vēzis resnās ir ļoti ārstējamas un bieži ārstējama slimība, kad lokalizēts uz zarnu. Ķirurģija ir galvenais ārstēšanas forma un rada izārstēt aptuveni 50% pacientu. Atkārtošanās pēc operācijas ir liela problēma, un bieži vien ir galvenais nāves cēlonis; Biežums un Mortalit; Piezīme: Paredzamā jaunas lietas un nāves gadījumu no resnās zarnas vēzi, Amerikas Savienotajās Valstīs 2014. gadā: [1; Jaunas lietas: (tikai resnās zarnas vēzis) 96830; Nāves gadījumu skaits: 50310 (resnās un taisnās zarnas vēža kopā) …

Recenzenti un atjauninājumi

Šis kopsavilkums ir regulāri pārskata un atjaunina pēc vajadzības PDQ Pediatric ārstēšana redkolēģija, kas ir redakcionāli neatkarīgs no Nacionālā vēža institūta (). Kopsavilkumā atspoguļo neatkarīgu pārskatu par literatūras un neatspoguļo politikas paziņojumu vai Nacionālo Veselības institūts (NIH).

Valdes locekļi, tiek izskatīti nesen publicēja rakstus katru mēnesi, lai noteiktu, vai izstrādājums būtu

Izmaiņas kopsavilkumi tiek veikti, izmantojot konsensa procesā, kurā padomes locekļi novērtētu stiprumu pierādījumu publicētajos rakstus un noteiktu, cik raksts jāiekļauj kopsavilkumā.

Svina recenzenti par Childhood centrālo nervu sistēmu dīgļi šūnu audzēju ārstēšana ir

Jebkādus komentārus vai jautājumus par kopsavilkuma saturā jāiesniedz Cancer.gov izmantojot tīmekļa vietnes Contact Form. Nesazināties individuālos valdes locekļu ar jautājumiem vai komentāriem par kopsavilkumiem. Valdes locekļi nav atbildēt uz atsevišķiem jautājumiem.

Līmeņi Pierādījumu

Dažas atsauces citātiem šajā kopsavilkumā ir pievienots līmenis-of-pierādījumu apzīmējumu. Šie apzīmējumi ir paredzēti, lai palīdzētu lasītājiem novērtēt izturību pierādījumiem izmantot īpašas iejaukšanās vai pieejas. PDQ Pediatric ārstēšana redkolēģija izmanto formālu pierādījumu klasifikācijas sistēmu izstrādē tās līmenis-of-pierādījumiem nosaukumus.

Atļauja izmantot šo kopsavilkums

PDQ ir reģistrēta preču zīme. Kaut saturs PDQ dokumentu var brīvi izmantot kā teksts, to nevar identificēt kā PDQ vēzis informācijas kopsavilkumu, ja tas ir iesniegts saistības kopumā un tiek regulāri atjaunināti. Tomēr autors būtu atļauts uzrakstīt teikumu, piemēram, ” ‘s PDQ vēzis informācijas kopsavilkumu par krūts vēža profilaksi teikts riskus kodolīgi: [ietver izrakstu no kopsavilkuma].”