bērnība ekstrakraniālo dīgļu šūnu audzēju ārstēšana (pdqто): [] ĀRSTĒŠANAS opcija pārskats

Ir dažādi veidi, ārstēšana bērniem ar ekstrakraniālo cilmes šūnu audzējiem.

importan; Ir iespējams, ka galvenais nosaukums Ziņojuma Carney komplekss nav vārdu jūs gaidīts. Lūdzu, pārbaudiet sinonīmus uzskaitīti, lai atrastu citu vārdu (-s) un traucējumi apakšnodaļas (-us), uz ko attiecas šis ziņojums.

Jo vēzis bērniem ir reta, piedalās klīniskajā izpētē, būtu jāapsver. Daži klīniskie pētījumi ir atvērti tikai pacientiem, kuri nav sākuši ārstēšanu.

Bērni ar ekstrakraniālo cilmes šūnu audzēji būtu to apstrādi ar komandu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir eksperti vēža ārstēšanā bērniem plānoto.

Ārstēšana tiks pārraudzīta pediatrijas onkologs, ārsts, kas specializējas ārstējot bērnus ar vēzi. Pediatrijas onkologs strādā ar citiem veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir eksperti ārstē bērnus ar ekstrakraniālo dzimumšūnām šūnu audzējiem un kas specializējas noteiktās jomās medicīnas. Tie var ietvert šādus speciālistus

Daži vēža ārstēšanas izraisīt blakusparādības mēnešus vai gadus pēc ārstēšanas beigām.

Blakusparādības no vēža ārstēšanas, kas sākas laikā vai pēc ārstēšanas un turpina mēnešiem vai gadiem sauc vēlu efektus. Vēlu ietekme vēža ārstēšanas var būt šādi

Piemēram, vēlu sekas ķirurģiski, lai likvidētu audzēji krustu vai coccyx ir aizcietējums, zarnu un urīnpūšļa kontroles zudumu, un rētas.

Daži vēlu sekas var ārstēt vai kontrolē. Ir svarīgi runāt ar bērna ārstu par efekti vēža ārstēšanā var būt uz jūsu bērnu. (Skatīt PDQ kopsavilkumu par novēlotiem ārstēšanas ietekme uz bērnības vēža iegūtu vairāk informācijas).

Trīs veidu standarta apstrādes tiek izmantotas