bērnības akūta mieloleikoze / cits mieloīdas ļaundabīgi audzēji ārstēšana (pdqто): [] -changes šā kopsavilkuma (08/07/2013)

PDQ vēzis informācijas kopsavilkumi tiek regulāri pārskatītas un atjauninātas kļūst pieejama jauna informācija. Šajā sadaļā ir aprakstītas jaunākās izmaiņas, šajā kopsavilkumā no minētā datuma.

Bērnības leikēmija, visizplatītākais veids vēža bērniem un pusaudžiem, ir vēzis, balto asins šūnu. Patoloģiskas baltās asins šūnas formu kaulu smadzenēs. Viņi ātri ceļo caur asinsriti un izspiest veselās šūnas. Tas palielina organisma izredzes infekcijas un citas problēmas; Kā grūts, jo tas ir, lai bērns ir vēzis, tas ir labi zināt, ka lielākā daļa bērnu un tīņi ar bērnu leikēmiju var veiksmīgi ārstēt.

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta