bērns ar epilepsiju: ​​apstrādes sliktu uzvedību

Lūk kopīgs scenārijs vecākiem bērna ar epilepsiju: ​​Jūs atradīsiet, ka jūsu dēls ir atstājis viņa kurpes vidū dzīvojamā istabā grīdas umpteenth laiku, vai arī, ka viņš joprojām ir netīrīti savu istabu trīs nedēļas pēc tam, kad jautāja viņam, vai ka atkritumu vedējs nāca un gāja šorīt, bet viņš nekad vilka kannas uz ietves.

Tā ir izplatīta un saprotama bailes, bet varbūt ne racionāla vienu. Lielāko daļu laika, bērni ar epilepsiju nav tik trausla, kā jūs domājat.

Atcerieties, ka bērniem ar epilepsiju jāārstē tāpat kā jebkurš cits bērns, kad vien iespējams. Tāpat kā bērni ar epilepsiju var iet uz skolu, sportu, un iet par termiņiem, viņi var arī saņemt kliedza uz viņu vecākiem, kad viņi iziet no līnijas. Jums nevajadzētu ļaut epilepsija attaisnojums sliktu pakāpes, un jums nevajadzētu ļaut tai attaisnojums sliktu uzvedību.

Kā jebkurš ārsts vai vecāku grāmata jums pateiks, bērniem nepieciešama disciplīna. Apstrādājot Jūsu mazulis, piemēram nederīgs ir pareizs veids, kā iegūt viņu izturēties kā vienu. Pat vēl ļaunāk, jūs varētu būt pagrieziena viņu uz tirāns. Bērni ir gudri. Ja jūsu bērns redz, ka jūs baidās padarot viņu apbēdināts, jo viņa stāvokli, viņš var izmantot.

Going viegli uz vienu bērnu ar epilepsiju var arī veidot aizvainojumu starp jūsu citiem bērniem. Tās var jau liekas, ka bērns ar epilepsiju saņem vairāk uzmanības, nekā viņi dara. Ja viņi redz viņu brālis kļūst prom ar nepieņemamu uzvedību, viņi gatavojas saņemt angrier.

Atcerieties, bojāti, egocentrisks bērns nebūs populārs par rotaļu. Overindulgence no jūsu puses varētu kaitēt bērna sociālās prasmes.

Protams, jums ir pieņemt lēmumus par disciplīnu, pamatojoties uz konkrēto gadījumu. Ja jūsu bērna lēkmes ir pilnīgi nekontrolējama, jums var būt nepieciešams pielāgot jūsu parasto disciplīnu zināmā mērā. Turklāt, daži bērni, kuriem ir epilepsija ir arī attīstības vai mācīšanās problēmas, kas var padarīt disciplinēt viņam grūtāks.

Paturiet prātā, ka jūsu bērna slikta uzvedība var būt saistīta ar blakusparādības no epilepsijas medikamentiem. Dažas zāles var padarīt jūsu bērns hiperaktīvs, izsmelta, vai aizmāršīgs.

Lai kāds būtu iemesls, nav samierināties un pieņemt situāciju. Ja jūsu bērna lēkmes ir nekontrolēta, vai, ja jūs domājat, ka zāles ir rada problēmas, konsultējieties ar ārstu. Ļaujot problēmas pastāvēt – kamēr tu dzīvo bailēs no neizjaucot jūsu bērnam un izraisot konfiskāciju – nav veselīgi ikvienam. Trūkums disciplīnas dos uzvedība sliktāks-un disciplīna, pats, kas nepasliktina epilepsiju.