bērns disleksija: simptomi, cēloņi, un ārstēšana

Disleksija ir mācīšanās invaliditāti veids. Pirms diagnozi, daudzi bērni ar disleksiju ir slikti saprot. Tā kā disleksija nav nekāda sakara ar cilvēka intelektu, vecāki bērniem ar disleksiju bieži apjucis, kad viņu bērns dara slikti skolā vai cīnās, lai lasītu vienkāršu grāmatu. Vai bērns slinks? Neuzmanīgs? Ne tik gudrs, kā viņš vai viņa, šķiet?

Disciplīna ir process, mācību Jūsu bērnam kāda veida uzvedību i; pieņemams un kāda veida nav pieņemams. Citiem vārdiem sakot, disciplīna teache; bērns ievērot noteikumus. Disciplīna var ietvert gan sodu, piemēram, tim; ārā, un, vēl svarīgāk, atlīdzības. Tas izklausās tik vienkārši, bet kādreiz; vecāks kļūst neapmierinātas vienā reizē vai citu ar jautājumiem surroundin; bērni un disciplīna.

Bērni ar disleksiju ir problēmas apstrādes informāciju, ko viņi redz, skatoties uz vārdu. Bieži dyslexic bērnam būs problēmas, kas savieno skaņu, ko īpašu vēstuli vai atšifrēt skaņas visu burtiem kopā, kas veido vārdu. Ņemot vērā šīs problēmas, bērni ar disleksiju bieži vien ir problēmas ar pamatprasmēm, piemēram, rakstiski, pareizrakstību, runāšana, un math.

Bērniem ar disleksiju var būt vieglas līdz smagas traucējumiem. Pazīmes nosacījumu ļoti atšķiras no cilvēka uz cilvēku. Maziem bērniem ar disleksiju var būt šādas pazīmes un simptomus

Aptuveni 25% cilvēku ar disleksiju arī pazīmes uzmanības deficīta hiperaktivitātes traucējumi (ADHD)

Vecākiem bērniem vai pieaugušajiem ar disleksiju, var parādīties šīs citas zīmes