bērnu dzirdes problēmas un zaudējums: cēloņi, simptomi, ārstēšana

Lielākā daļa bērnu ar dzirdes zudumu piedzimst vecākiem, kuriem ir normāla dzirde. Tas nozīmē, ka visa ģimene var būt daudz, lai uzzinātu par personas veselības stāvokli.

Par dzirdes zudumu bērniem cēloņi

Vidusauss iekaisums. Tas vidusauss infekcija notiek bieži maziem bērniem, jo ​​caurules, kas savieno vidusauss uz deguna, ko sauc eistāhija caurules, nav pilnībā izveidota. Šķidrums uzkrājas aiz bungādiņa un var inficēties. Pat tad, ja nav sāpes vai infekcija, šķidrums var ietekmēt dzirdi, ja tas paliek tur, vismaz uz īsu laiku. Smagos un ilgstošu gadījumos, vidusauss iekaisums var izraisīt pastāvīgu dzirdes zudumu.

Problēmas pēc piedzimšanas. Daži bērni piedzimst ar dzirdes problēmām. Lielāko daļu laika, viņi piesaistīti bērna gēni. Citi notikt grūtniecības laikā vai no pirmsdzemdību aprūpi. Dzirdes zudums var notikt arī tad, ja grūtniecei ir medicīniskas problēmas, piemēram, diabēts vai preeclampsia. Bērnu piedzima priekšlaicīgi ir pakļauti lielākam riskam, too.

Palīdzība bērna Eczem; Kā Vai ADHD ietekmē jūsu dzīvi; Palīdzība vēders nepatikšanas Kids

Slimības vai traumas. Mazi bērni var zaudēt dzirdi, kad viņi dabūt slimības, tai skaitā meningīts, encefalīts, masalām, vējbakām, un gripu. Galvas traumas, ļoti skaļi trokšņi, un daži medikamenti var izraisīt dzirdes zudumu.

Ja jūsu bērns ir diagnosticēta ar dzirdes zudumu pēc dzimšanas, jūs, iespējams, būs pirmā persona, lai paziņojuma, ja viņam ir problēmas pacelt uz skaņām. Dažas agrīnās pazīmes problēmas ietver

Bērns ar vidusauss iekaisumu var arī

Ja Jūs pamanāt šīs zīmes savu bērnu, runāt par to ar savu ārstu.

Fakti: Bernu Oral Logopēdi; Bērnu Vision Screenin; 9 Pārsteidzošā iemesli, lai Get vairāk gulēt