bērnu vēzis un matu izkrišana: kā tikt galā, apdrošināšanu parūkas, un vairāk

Daudziem bērniem ar vēzi, matu izkrišana var būt svarīgs un traumatiska – vēl par citiem, jo ​​īpaši ļoti mazi bērni, tas var būt salīdzinoši nenozīmīgs.

Pusaudžiem ar vēzi, matu izkrišana var būt postošas, un jums būs nepieciešams darīt visu iespējamo, lai palīdzētu jūsu teen rast apmierinošu veidu, kā tikt galā ar šo problēmu. Jūsu bērnam būs nepieciešams zināt, ja matu izkrišana var rasties sakarā ar viņa attieksmi, un jums būs nepieciešams veikt plānus, lai tiktu galā ar šo tādā veidā, kas padara jūsu bērns visērtāk. Labā ziņa ir tā, ka ir vairākas iespējas Jūsu bērns var apsvērt, kad runa ir par aptverot savu galvu.

Ne visi ķīmijterapijas zāles radīt zaudējumus vai retināšanas matu, tāpēc vispirms lūgt veselības aprūpes komandu par ieteikto ārstēšanu un vai ir paredzams, ka matu izkrišana. Dažas ķīmijterapijas zāles radīs matu izkrišana, jo tie ir izgatavoti, lai nogalinātu ātraudzīgu vēža šūnas. Dažas normālas šūnas, tāpat kā matu šūnām, ir arī fast-growin; ķīmijterapija ietekmē šīs šūnas, too.

Gandrīz ikvienam ar vēzi, mati sāk ataugt vairākus mēnešus pēc ķīmijterapijas beigām. Kaut mati sākotnēji var būt atšķirīgu tekstūru un pat nedaudz citā krāsā nekā bērna sākotnējo matiem, šī atšķirība parasti ir īslaicīga

Ja Jūsu bērnam ir jābūt starojumu uz galvas, mati, iespējams izkrist šajā jomā, kas ir apstrādāta. Daudzos gadījumos, matus nevar ataugt šeit. Runājiet ar savu veselības aprūpes komandu, lai iegūtu vairāk informācijas un to, kas varētu notikt jūsu bērna gadījumā.

Matu izkrišana parasti sākas vairākas nedēļas pēc pirmā vai otrā ķīmijterapijas, lai gan tas atšķiras no personas uz personu. Jūsu bērna mati var sākt retināšanas pakāpeniski pirms krīt ārā ātrāk un lielākos daudzumos. Ja Jūsu bērnam ir starojums, matu izkrišana notiek tikai tad, ja ārstēšana tiek koncentrēta uz skalpa pati.

Kad jūs un jūsu bērns zina, ka matu izkrišana ir sagaidāms ar vēža ārstēšanu, jūs varat plānot uz priekšu.

Vai jūsu bērna attēlu kopā ar viņa vai viņas matiem, kā tas ir parasti nēsā, tāpēc, ja jūsu bērns vēlas parūka, matu stilists būs attēlu, lai palīdzētu veidot parūka. Arī saglabāt fragmentu bērna matus, lai to saskaņot krāsu un faktūru.