bieži diētas Blunders

Gary D. Vogin, M; gada 10. aprīlī, 2002. g

Dreaded “D” vārdu, diēta, parādīs attēlus atņemšanu un nespēju prātos daudz. Neviens, kurš ir bijis varētu apgalvot, ka tas ir viegli pieturēties pie kura svars -loss plānu garo, bet tas var būt vieglāk palikt motivēti, ja jūs skatīties un izvairīties no visbiežāk Blunders.

Daudzi diētu cenšas samazināt kaloriju uzņemšana, izlaižot maltītes, piemēram, brokastis, bet tas Izplatīta kļūda ir pārliecināts, ka recepte neveiksmes. Lielākā daļa diētas plāni mērķis izplatīt maltītes visas dienas garumā, parasti brokastis, pusdienas, vakariņas un uzkodas vai divas, lai jūs nekad justies “izsalcis”, un tādēļ ir mazāk ticams, ka dzert šo maisu šķeldu pēc pusdienām.

Tātad pieņemsim, ka jūs ēda maiss mikroshēmas. Vai nav padarīt kļūda ļaut negatīvā self-talk, lai sāktu atturēt jūs no sava mērķa. Jūs zināt, ka maz balss, kas saka: “Jūs varat arī vienkārši padoties. Šī diēta nav dodas uz darbu. Jūs esat izpūstas to tagad.” Panākumu atslēga ir neatlaidība, nav pilnība.

Izveidojiet sarakstu ar visiem pārtikas preces, jums būs nepieciešams, lai šīs nedēļas maltīti plānus un iegādāties tos visus uzreiz. Kam nav sastāvdaļas, kas jums ir nepieciešams uz rokām padara to viegli, lai attaisnotu nokāpjot dziesmu. Padarīt pusdienas naktī pirms tā jums nav attaisnojums, lai dotos uz deli vietā.

Bez sniedzot jums sāta sajūtu, ūdens arī palīdz jūsu šūnas darīt savu darbu. Iztēloties ūdens gushing katrā šūnā ķermeņa, skalojot toksīnus un atkritumus un atstājot aiz tīras, liesa, kaujas mašīna gatavs darboties pie optimālā līmenī.

Diētas neveicot ir kā aizpildot auto ar gāzi un pēc tam nekad braukšanas to. Jums ir, lai sadedzinātu degvielu iztukšot tvertni. Tas nenozīmē, ka jums ir spīdzināšana sevi, vienkārši darīt kaut ko, ka jūs varat baudīt un kas izpaužas jūs pārvietojas, pat mērenā tempā.

Izveidojiet sarakstu ar iemesliem, kuru vēlaties, lai zaudēt svaru. Prāta Vētra un ietver visu, bez atsijāt lietas, kas šķiet mazs vai triviāla. Uzglabāt sarakstu, kas atgādina par jūsu mērķiem, kad jūs sajūta kā atmest.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …