buprenorfīnu narkotiku atkarības

Tu ņem buprenorfīnu, ievietojot tabletes zem mēles.

Buprenorfīns ir opioīdu zāles līdzīgs morfija, kodeīns, un heroīna. Tā paredzēta tās pašas vietas smadzenēs, kas opioīdi darīt. Tas mazina narkotiku alkas nesniedzot jums to pašu augsta kā citus opioīdu narkotikas.

Buprenorfīns var izraisīt blakusparādības ir līdzīgas citu opioīdu, kā arī var izraisīt fizisku atkarību.

Buprenorfīnu var palīdzēt ārstēt atkarību no opioīdu narkotikām, ieskaitot heroīnu un narkotisko pretsāpju līdzekļus. Tas novērš vai samazina abstinences simptomus, ko izraisa atmest šīs zāles.

Pētījumi rāda, ka buprenorfīns ir efektīva ārstējot opioīdu atkarības. 1

Visas zāles ir blakusparādības. Bet daudzi cilvēki nejūtas blakusparādības, vai viņi spēj tikt galā ar tiem. Vaicājiet farmaceitam par blakusparādībām katras zāles esat lietojis. Blakusparādības ir uzskaitītas arī informāciju, kas nāk ar savu medicīnu.

Parasti ieguvumi zāļu ir svarīgāki nekā sīkām blakusparādības; Blakusparādības var iet prom pēc esat lietojis zāles uz brīdi; Ja blakusparādības joprojām raizēties jūs, un jūs brīnums, ja jums vajadzētu paturēt lietot zāles, zvaniet savam ārstam. Viņš vai viņa, iespējams, var samazināt devu vai mainīt zāles. Nav pēkšņi atmest lietot zāles, ja vien Jūsu ārsts.

Šeit ir dažas svarīgas lietas, kas domā par

Apgrūtināta elpošana; Pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles; Pazīmes Pārdozēšanas, includin; Auksts, mitra āda; apjukums; Smaga nervozitāte vai nemiers; Smaga reibonis, miegainība, vai vājums; Lēni elpošana; Lēkmes.

nātrene; Ātrs, lēns, vai spēcīga sirdsdarbība; Pastiprināta svīšana; Apsārtums vai pietvīkums sejas.

Zvaniet savam ārstam vai citus ārkārtas pakalpojumus uzreiz, ja jums ir

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

Biežas blakusparādības šīs zāles iekļaut

Skatīt narkotiku Lūgums Pilns blakusparādības. (Zāļu Atsauce nav pieejama visās sistēmās.)

Nelietojiet garastāvokļa apreibinošas narkotikas, narkotisko pretsāpju, nomierinošus līdzekļus, miegazāles, vai trankvilizatori, lietojot buprenorfīnu.

Dažos gadījumos, buprenorfīnu var izmantot kā alternatīvu metadona, kas arī tiek dota, lai ārstētu opioīdu atkarības. Buprenorfīnu var būt mazāk smagas blakusparādības nekā metadonu. Konsultējieties ar savu ārstu par to, kas varētu vislabāk jums.

Medicīna ir viens no daudzajiem instrumentiem ārsts, lai ārstētu veselības problēmas. Ņemot zāles, kā ārsts iesaka uzlabos Jūsu veselību un var novērst nākotnes problēmas. Ja jums nav veikt jūsu zāles pareizi, jums var nodot savu veselību (un varbūt savu dzīvi) riskam.

Ir daudzi iemesli, kāpēc cilvēkiem ir problēmas, ņemot savu zāles. Bet vairumā gadījumu, ir kaut kas jūs varat darīt. Ierosinājumus par to, kā strādāt ap kopīgas problēmas, medikamentus, kā norādīts.

Ja Jums ir iestājusies grūtniecība, krūšu -feeding, vai plānojat grūtniecību, nav nekādas zāles lietot, ja vien ārsts Jums. Dažas zāles var kaitēt Jūsu bērnam. Tas ietver recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus, augi un bagātinātājiem. Un pārliecinieties, ka visi jūsu ārsti zina, ka Jums ir iestājusies grūtniecība, krūšu -feeding, vai plānojat grūtniecību.

Follow-up aprūpe ir būtiska daļa no ārstēšanas un drošību. Noteikti darīt un iet uz visām tikšanās, un sazinieties ar ārstu, ja jums ir problēmas. Tā ir arī laba ideja zināt savus testa rezultātus un saglabāt sarakstu ar zālēm, ko lietojat.

Pabeigt jauno medikamentu informācijas veidlapu (PDF) (Kas ir PDF dokuments?), Lai palīdzētu jums saprast šīs zāles.

Buprenorfīns: Alternatīva metadonu (2003). Medical vēstule par narkotikām un Therapeutics, 45 (W1150A): 13-15.

Adam Husney, MD – Ģimenes medicin; Peter Monti, PhD – Alkohols un Addiction

12. marts 2014

aizcietējums; Reibonis, apreibums, vai ģībonis; miegainība; Slikta dūša vai vemšana.