camu camu: lietojumi, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Araçá d’Agua, Araza de Agua, Cacari, Camo Camo, Camocamo, CAMU-CAMU, CAMU-camu Negro, Guapuro Blanco, Myrciaria dubia, Myrciaria paraensis, Psidium dubium, Rumberry.

Camu camu ir krūms, kas aug purvainās vai applūdušajām teritorijām no Amazones lietus meži Peru, Brazīlijā, Venecuēlā un Kolumbijā. Augļi un lapas tiek izmantoti kā zāles; Camu camu izmanto vīrusu infekciju, tostarp herpes, aukstumpumpas, jostas roze, un saaukstēšanās. To lieto arī acu apstākļiem, tostarp kataraktu un glaukomu. Citi izmantošanas veidi ietver astmas, â € śhardening artēriju â € t (aterosklerozes), hronisks noguruma sindroms, depresija, smaganu slimības (gingivīts), galvassāpes, un osteoartrīta; Daži cilvēki izmanto CAMU CAMU, lai palielinātu enerģiju un uzturētu veselīgu smaganas, acis un ādu, un kā antioksidants un imūnsistēmas stimulējošs; Cilvēki ēd augļus kā pārtiku.

Camu camu augļi satur daudz barības vielu, ieskaitot C vitamīnu, beta karotīnu, taukskābju, olbaltumvielu, un citi. Tā satur arī citas ķīmiskas vielas, kas varētu būt ietekme uz ķermeni. Tomēr nav pietiekami daudz informācijas, lai zināt, kā camu camu varētu strādāt, lai ārstētu vai novērstu jebkādu medicīnisko stāvokli.

Nepietiekama Pierādījumi fo; artrīts; astma; Aukstumpumpas; Bieži saaukstēšanās; depresija; kataraktu; glaukoma; Hroniska noguruma sindroms; Smaganu slimības (gingivīts); galvassāpes; Herpes; šindeļi; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti CAMU CAMU šiem lietojumiem.

Nav pietiekami daudz informācijas, lai zināt, ja camu camu ir droši, ja to izmanto kā zāles; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas -feeding: Nav pietiekami daudz ir zināms par lietošanu CAMU CAMU grūtniecības un zīdīšanas laikā. Palieciet uz drošu pusē un izvairīties izmantošanu.

Mums pašlaik nav informācijas par CAMU CAMU Mijiedarbība

Atbilstošā deva CAMU CAMU ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās CAMU CAMU. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Kauliņu Taxi CM, de Menezes HC, Santos AB, Grosso CR. Pētījums par mikrokapsulēšanai par camu-CAMU (Myrciaria dubia) sulu. J Microencapsul 200; 20: 443-8.

Franco MR, Shibamoto T. Gaistošo sastāvs daži Brazīlijas augļi: umbu-Caja (Spondias citherea), camu-camu (Myrciaria dubia), Araçá-boi (Eugenia stipitata), un cupuacu (Theobroma grandiflorum). J Agric Food Chem 200; 48: 1263-5.

Justi KC, Visentainer JV, Evelazio de Souza N, Matsushita M. uztura sastāvu un vitamīnu C stabilitāte glabājas CAMU-camu (Myrciaria dubia) celulozes. Arch Latinoam Nutr 200; 50: 405-8.

Quijano CE, Pino JA. Analīze gaistošo savienojumu CAMU-CAMU (Myrciaria dubia (HBK) Mcvaugh) augļiem, kas izdalīta dažādām metodēm. J Essent Oil Res 200; 19: 527-33.

Ueda H, Kuroiwa E, Tachibana Y, et al. Aldose reduktāzes inhibitori no lapām Myrciaria dubia (H. B. & K.) McVaugh. Phytomedicine 200; 11: 652-6.

Zanatta CF, Cuevas E, Bobbio FO, et al. Noteikšana antociānu no CAMU-CAMU (Myrciaria dubia) ar HPLC-PDA, HPLC-MS un KMR. J Agric Food Chem 200; 53: 9531-5.

Zanatta CF, Mercadante AZ. Karotinoīdu sastāvs no Brazīlijas tropu auglis camu-CAMU (Myrciaria dubia). Food Chem 200; 101: 1526-32.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija