cancell / cantron / protocel (pdqто): netradicionālā un alternatīvā medicīna [] -lai uzzinātu vairāk par cam

National Center for papildu un alternatīvo medicīnu (NCCAM)

CAM uz PubMed

NCCAM un NIH Nacionālās bibliotēkas Medicine (NLM) kopīgi izstrādāja CAM uz PubMed, bezmaksas un viegli lietojamu meklēšanas rīku, lai atrastu CAM saistītu žurnālu citāti. Kā apakšgrupā NLM ir PubMed bibliogrāfisko datubāzi, CAM uz PubMed funkcijas vairāk nekā 230,000 atsauces un kopsavilkumus par CAM saistītiem rakstiem no zinātniskos žurnālos. Šī datubāze sniedz arī saites uz tīmekļa vietnēm, kurās ir vairāk nekā 1800 žurnālu, kas ļauj lietotājiem, lai redzētu pilna teksta raksti. (Var būt nepieciešama abonēšanas maksu vai citu maksu, lai piekļūtu pilnu tekstu rakstus.) CAM par PubMed ir pieejams caur NCCAM tīmekļa vietnē. To var arī piekļūt, izmantojot NLM PubMed bibliogrāfiskās datubāzes, izvēloties “robežas” tab un izvēloties “Papildu Medicine”, kā apakšgrupā.

Office of Cancer papildu un alternatīvo medicīnu

Vēža papildu un alternatīvo medicīnu birojs (Occam) koordinē darbību in jomā papildu un alternatīvo medicīnu (CAM). Occam atbalsta CAM vēža izpēti un sniedz informāciju par vēža -related CAM veselības aprūpes sniedzējiem un plašai sabiedrībai, izmantojot tīmekļa vietnes.

Nacionālā vēža institūta () Vēzis informācijas dienests

Lai ASV iedzīvotāji var zvanīt vēža informācijas dienesta bezmaksas pie 1-800-4-vēža (1-800-422-6237) no pirmdienas līdz piektdienai no 8:00 līdz 8:00. Apmācīts Vēzis informācijas speciālists ir pieejami, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem.

pārtikas un zāļu pārvalde

Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) regulē medikamentus un medicīniskās ierīces, lai nodrošinātu, ka tās ir drošas un efektīvas.