caregiving vecākiem: veselīgu dzīves padomus senioriem

Sound Body, Sound Mind

Ikvienam nepieciešama regulāras checkups. Bet daži vecāki pieaugušie (un jaunieši, too) iemesls, ka tā viņi vienkārši redzēja ārsts pagājušajā mēnesī par šo sinusa problēmas, viņiem nav nepieciešams iet vēlreiz. Apmeklējums pie ārsta par konkrētu problēmu, tomēr, nav ņemta vietu pilnīgu apskates.

Pārliecinieties, ka jūsu vecākiem ir ēšanas sabalansētu uzturu. Pavadīt viņu uz tirgu, lai vadītu iepirkšanās izvēli, mācīt, kā lasīt etiķetes, un apspriest, cik svarīgi visiem pārtikas grupām, vitamīnus, šķiedrvielas un kalciju.

ID rotaslietas ar atbilstošo medicīnisko brīdinājuma un kontaktinformāciju jālieto visiem vecākiem pieaugušajiem. Ir milzīgs dažādas rokassprādzes, kuloni, un pat pulksteņu siksniņas pieejamiem. Viens uzņēmums, kas pārdod tos ir Medical identifikāciju.

Zināt jūsu mātes bāzes – kas ir “normāls” par viņu. Daži vecāki pieaugušajiem ir zemāka normālu ķermeņa temperatūru, nekā 98.6 grādiem Fārenheita, un citi bija hroniskas problēmas visā savā dzīvē. Esiet pazīstami ar mammas “noklusējuma iestatījums”, un jābūt informētiem par izmaiņām. Zina, ka atskaites mainās persona vecumā. Ja, piemēram, viņa iet cauri operācijas, iespējams, viņa nāks no tā ar jaunu bāzes.

Zināt savu mīļoto ir pilnīga anamnēze un reģistrē to, kas jāveic, lai ārsta iecelšanu amatā un pārbauda bieži. Tikpat svarīgi ir zināt savu medicīnisko vēsturi, ja rodas ģenētiskas jautājumi vai kļūtu vajadzīgi transplantātiem, pārliešana.

Ja vien teicis citādi ārsts, jums vajadzētu katram būt dzeramo astoņas glāzes ūdens dienā. Vai zinājāt, ka dehidratācija ir cēlonis daudzām slimībām gados vecākiem pieaugušajiem, ieskaitot urīnceļu infekcijām un asinsrites problēmas? Pārliecinieties, ka šķidrumi ir pieejami visu dienu. Kā par pievilcīgu termoss uz gultas vai ūdens dzesētāja dzīvojamā istabā un uz terases? Saņemt vienu uz ritentiņiem, lai to var pārvietot no istabas uz istabu.