cēloņi hiperaktīva urīnpūšļa

Nesaturēšana / OAB Trends

Sadzīvot ar hiperaktīva urīnpūšļa – sauc arī OAB – var būt izaicinājums, ar vēlmi urinēt notiek bieži un pēkšņi. Tas var būt divtik nomākta, kad jūs nezināt, ko izraisa hiperaktīvu urīnpūsli. Jūs esat ne tikai: Tik daudz kā viens no sešiem pieaugušajiem virs 40 gadu vecuma var būt simptomi OAB.

Hiperaktīva urīnpūšļa notiek, kad muskuļi urīnpūšļa neviļus līgumu biežāk un nepiemērotu reizes.

Jūsu prāts lasa šos kontrakcijas kā steidzamu nepieciešamību urinēt. Ja jums ir “sausā” OAB, jūs darīt to uz vannas istabu par laiku, bet tas var izraisīt daudz jāuztraucas un trauksme. Ja jums ir “slapjo” formu hiperaktīva urīnpūšļa, jūs ne vienmēr var darīt to bez noplūdes urīnu (mudināt nesaturēšana).

Lielāko daļu laika, ārsti saprast, ko izraisa tas sajauc starp urīnpūsli un jūsu smadzenes ar OAB.

Ir iemesli cilvēki jādodas uz tualeti biežāk nekā parasti vai justies kā viņi iet. Tie varētu būt

Jums jāzina, ka, ja jums ir hiperaktīva urīnpūšļa un urīna nesaturēšana, jums var būt arī lielāka varbūtība, ka dažas citas veselības problēmas. Tie ietver

Ja tu pamosties no -iem LEEP divas vai vairākas reizes naktī, kam iet uz vannas istabu, to sauc niktūrija. Bez slikta miega, niktūrija ir saistīts ar nogurumu, zemu enerģijas, grūtāk laikā veic ikdienas ikdienas darbībām un samazinātu dzīves kvalitāti.

Depresija ir arī saistīta ar OAB, it īpaši starp cilvēkiem ar urīna nesaturēšanas bez zināma iemesla.

Ir svarīgi runāt ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju par visiem simptomiem, Jums var būt, kam – pat ja jūs domājat, ka tie šķiet saistīti ar savu stāvokli. Tas var palīdzēt viņam vai viņai saglabāt acu, kas paredzēti citiem jautājumiem.

AVOTI

Urologu asociācijas: “Pārlieku aktīvs urīnpūslis.”

Nacionālā apvienība Continence: “urīna nesaturēšanas / hiperaktīva urīnpūšļa” un “Pārlieku aktīvs urīnpūslis Q un A.

Thomas Jefferson universitātes slimnīca, Philadelphia: “Pārlieku aktīvs urīnpūslis.”

Urogynecologic Society: “Pārlieku aktīvs urīnpūslis.”

Nitti, V. Atsauksmes in uroloģijas, 2002.