ceratonijas: Izmanto, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Algarrobo, Caroube, Carouge, Ceratonia siliqua, FEVE de Pythagore, Figuier d’Egypte, Garrofero, Locust Bean, baltās akācijas sveķiem, Ceratoniju Pods, Pain de Saint Jean-Baptiste, Sv Jāņa maize, cukurs Pods.

Ceratoniju ir koks. Nejauciet ceratoniju ar Jacaranda caroba kas ir arī pazīstams kā ceratoniju koku. Cilvēki izmanto ceratonijas augļus medicīnā un pārtikas produktos; Medicīniski, ceratoniju izmanto gremošanas problēmām, tostarp caureja, grēmas un zarnu nespēju pienācīgi uzņemt noteiktas barības no pārtikas. Šīs absorbcijas traucējumi ietver celiakija un ielietnes sprauslu; Citi lietojumi ceratoniju ietver attieksmi pret aptaukošanos, vemšana grūtniecības laikā, un augsts holesterīna līmenis; Zīdaiņiem, ceratoniju tiek izmantots, lai vemšana, rīstīšanās klepus, un caureja; Pārtikā un dzērienos, ceratoniju izmanto kā krāsvielu un kā šokolādes aizvietotāju. Ceratoniju milti un ekstrakti tiek izmantoti arī kā sastāvdaļas pārtikas produktiem.

Ceratoniju satur ķīmiskas vielas sauc tanīni, kas samazina efektivitāti konkrētu vielu (enzīmu), kas palīdz ar gremošanu. Ceratoniju var izraisīt svara zudumu, samazina cukura līmeni asinīs un insulīna līmeni, un samazināt holesterīna līmeni.

Iespējams Efektīva fo; Caureja. Daži pētījumi liecina, dzerot sulu, kas iegūta no neapstrādāta Ceratonijas vai ņemot ceratoniju pod pulveris tieši pirms pieņemt standarta mutisks rehidratācijas šķīdumu (ORS) samazina ilgumu simptomi bērniem un zīdaiņiem ar akūtu caureju; Augsts holesterīna līmenis. Early pētījumi liecina, ka, ņemot ceratoniju mīkstums vai konkrētu ceratoniju produktu (Caromax, Nutrinova, Frankfurte, Vācija) caur muti uz laiku līdz 6 nedēļām samazina kopējā holesterīna un zema blīvuma lipoproteīnu (ZBL vai “sliktā”) holesterīna līmeni cilvēkiem ar vidēji augsts holesterīna līmenis ; Nepietiekama Pierādījumi fo; Iedzimta tendence uz augstu holesterīna (pārmantotā hiperholesterinēmija). Early pētījumi liecina, ka, ņemot ceratoniju gumija iekšķīgi 4-8 nedēļas samazina kopējā holesterīna un zema blīvuma lipoproteīnu (ZBL vai “sliktā”) holesterīna līmeni bērniem un pieaugušajiem ar pārmantotā hiperholesterinēmija; Aptaukošanās. Early pētījumi liecina, ka ceratoniju un pupiņu pod ekstrakts varētu uzlabot holesterīna līmeni un palielināt izdalīšanos tauku fekālijām liekā svara un aptaukošanās cilvēki; Celiakija; vertikāls lietnis; grēmas; Vemšana grūtniecības laikā; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti ceratoniju šiem lietojumiem.

Ceratoniju visticamāk SAFE vairumam cilvēku, kad iekšķīgi pārtikas summām vai kā zāles. Tur nav nekāda būtiska nevēlamas blakusparādības; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas -feeding: nav pietiekami daudz ticamu informāciju par drošību, ņemot ceratoniju, ja esat grūtniece vai barojat -feeding. Palieciet uz drošu pusē un izvairīties izmantošanu pārsniedz pārtikas summas.

Mums pašlaik nav informācijas par ceratoniju Mijiedarbība

Atbilstošā deva ceratoniju izmantošanai par ārstēšanai ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās ceratoniju. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Birketvedt GS, Travis A, B Langbakk, Florholmen JR. Uztura papildināšana ar pupu ekstrakts uzlabo lipīdu profilu lieko svaru un aptaukošanos. Uzturs 200; 18: 729-33 ..

Elektronisko Federālo normatīvo aktu kodekss. Title 21. 182 daļa – Vielas parasti atzīst par Safe. Pieejams: http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text/text-idx?c=ecfr&sid= 786bafc6f6343634fbf79fcdca7061e1 & RGN = div5 & view = teksts & mezgls = 21: 3.0.1.1.13 & idno = 21

Kwiterovich PO. Loma šķiedras ārstēšanā hiperholesterinēmiju bērniem un pusaudžiem. Pediatrija 199; 96: 1005-9.

Aggett, PJ, AGOSTONI, C., Goulet, O., Hernell, O., Koletzko, B., Lafeber, HL, Michaelsen, KF, Milla, P., Rigo, J., un Weaver, LT Antireflux vai antiregurgitation piens produkti zīdaiņiem un maziem bērniem: komentārs par ESPGHAN komiteja uzturu. J Pediatr Gastroenterol.Nutr 200; 34 (5): 496-498.

Aksit, S., Caglayan, S., Cukan, R., un Yaprak, I. Ceratonijas sula: spēcīgs papildinājums mutisku rehidratācijas šķīdums ārstēšanas caureju. Paediatr.Perinat.Epidemiol. 199; 12 (2): 176-181.

Avallone, R., Cosenza, F., Farina, F., Baraldi, C., un Baraldi, M. ekstrakcija un attīrīšana no Ceratonia siliqua savienojumu darbojas centrālās un perifērās benzodiazepīnu receptoriem. Fitoterapia 200; 73 (5): 390-396.

Batlle, I. un Tous, J. Ceratoniju koku. Ceratonia siliqua L. veicināšana saglabāšanu un izmantošanu, nepietiekami un novārtā kultūrām. Institūta Augu ģenētikas un kultūraugu augu izpētes 199; 17

Borrelli, O., Salvia, G., Campanozzi, A., Franco, MT, Moreira, FL, Emiliano, M., Campanozzi, F., un Cucchiara, S. izmantošana jaunu sabiezējumu formula Simptomātiskas gastroezofageālā refluksa zīdaiņiem. Ital J Gastroenterol.Hepatol. 199; 29 (3): 237-242.

Bosscher, D., Caillie-Bertrand, M., un Deelstra, H. Vai sabiezējums īpašības baltās akācijas sveķiem ietekmēs summu kalcija, dzelzs un cinka pieejams uzsūkšanai no zīdaiņu formula? In vitro pētījumi. Int.J.Food Sci.Nutr. 200; 54 (4): 261-268.

Bosscher, D., Caillie-Bertrand, M., un Deelstra, H. Ietekme sabiezēšana aģentu, pamatojoties uz šķīstošā šķiedrvielu, par pieejamību kalcija, dzelzs un cinka no mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem. Uzturs 200; 17 (7-8): 614-618.

Bosscher, D., Robberecht, H., Van Cauwenbergh, R., Caillie-Bertrand, M., un Deelstra, H. Binding of minerālo elementu baltās akācijas sveķiem iespaido pieejamību in vitro. Biol.Trace Elem.Res. 200; 81 (1): 79-92.

Boza, J. J., Maire, J., Bovetto, L., un Ballevre, O. Plazmas glutamīna atbilde uz enterālo administrēšanu glutamīna cilvēku brīvprātīgajiem (free glutamīnu pret proteīnu saistās glutamīnu). Uzturs 200; 16 (11-12): 1037-1042.

Boza, JJ, Turini, M., Moennoz, D., Montigon, F., Vuichoud, J., GUEISSAZ, N., Gremaud, G., Pouteau, E., Piguet-Welsch, C., Finot, PA, un Ballevre, O. ietekme glutamīnu papildināšanai diētas par audu olbaltumvielu sintēze likmi glikokortikoīdu ārstēto žurku. Uzturs 200; 17 (1): 35-40.

Brennan, C. S. Diētiskās šķiedras, glikēmijas atbilde, un diabēts. Mol Nutr Food Res 200; 49 (6): 560-570.

Brusick, D. mutagēnas novērtēšana savienojumu FDA 71-14 PM9000-40-2. Baltās akācijas sveķi. Nepublicēts ziņojums Litton Bionetics, Inc. 1975

Carroll, A. E., Garrison, M. M., un Christakis, D. A. Sistemātisks pārskats par nefarmakoloģiskiem un nonsurgical terapiju gastroezofageālā atviļņa zīdaiņiem. Arch Pediatr Adolesc.Med 200; 156 (2): 109-113.

Clarke, P. un Robinson, M. J. sabiezēšana piena barību var izraisīt nekrotizējošais enterokolītu. Arch Dis.Child Augļa Jaundzimušo Ed 200; 89 (3): F280.

Corsi, L., Avallone, R., Cosenza, F., Farina, F., Baraldi, C., un Baraldi, M. antiproliferatīviem ietekme Ceratonia siliqua L. uz peles aknu šūnu karcinomas šūnu līnijas. Fitoterapia 200; 73 (7-8): 674-684.

Cox, G. E., Baily, D. E., un Morgareidge, K. Subakūtā barošanas suņiem ar iepriekš termiski apstrādāti smaganu maisījums. Nepublicētu ziņojums Pārtikas un zāļu Labs, Inc. 1974

Darwiche, G., Bjorgell, O., un Almer, L. O. No baltās akācijas sveķiem papildinājums, bet ne ūdens aizkavējusies kuņģa iztukšošanās ātrumu uzturvielu bieza masa maltīti veseliem. BMC.Gastroenterol. 6-6-200; 3 (1): 12.

Drouliscos, N. J. un Malefaki, V. uztura novērtējums dīgļu maltīti un tās proteīna izolāts iegūst no ceratoniju sēklām (Ceratonia siliqua) žurkām. Br J Nutr 198; 43 (1): 115-123.

Edwards, C. A., Blackburn, N. A., Craigen, L., Davison, P., Tomlin, J., Sugden, K., Johnson, I. T., un Read, N. W. viskozitātes pārtikas smaganu noteikts in vitro, kas saistīta ar viņu hipoglikēmiskiem rīcību. Am J Clin Nutr 198; 46 (1): 72-77.

Ershoff, B. H. un Wells, A. F. ietekme smaganu guāras, baltās akācijas sveķiem un karagināna par aknu holesterīna cholesterolfed žurkām. Proc.Soc Exp Biol Med 196; 110: 580-582.

Fahrenbach, M. J., Riccardi, B. A., un Grant, W. C. Hypocholesterolemic aktivitāte gļotu polisaharīdu baltā Leghorn gailēni. Proc.Soc Exp Biol Med 196; 123 (2): 321-326.

Feldman, N., Norenberg, C., Voet, H., muiža, E., Berner, Y., un Madar, Z. bagātināšana Izraēlas etniskās pārtikas ar šķiedru un to ietekmi uz glikēmijas un insulinaemic reaģēšanu pacientiem ar bez insulīna atkarīgo cukura diabēts. Br J Nutr 199; 74 (5): 681-688.

Gruendel, S., Garcia, AL, Otto, B., Mueller, C., Steiniger, J., Weickert, MO, Speth, M., Katz, N., un Koebnick, C. Carob mīkstums sagatavošana bagāta nešķīst diētisks šķiedras un polifenoli veicina lipīdu oksidēšanos un pazemina pēc ēšanas acilēts ghrelin cilvēkiem. J Nutr 200; 136 (6): 1533-1538.

Guggenbichler, J. P. ievērotu enterobaktērijas zīdaiņa caureja un tās novēršanai. Infekcija 198; 11 (4): 239-242.

Guneser, S., ATICI, A., Cengizler, I., un Alparslan, N. Inhalant alergēni: kā cēlonis elpošanas alerģijas austrumu Vidusjūras reģionā, Turcija. Allergol.Immunopathol (Madr.) 199. 24 (3): 116-119.

Harmuth-Hoene, A. E. un Schelenz, R. ietekme šķiedrvielu uz minerālu uzsūkšanos augošajām žurkām. J Nutr 198; 110 (9): 1774-1784.

Harmuth-Hoene, A. E. un Schwerdtfeger, E. ietekme nesagremojams polisaharīdu par proteīnu sagremojamība un slāpekļa aizturi audzēšanas žurkām. Nutr Metab 197; 23 (5): 399-407.

Harmuth-Hoene, A. E., Meier-Ploeger, A., un Leitzmann, C. [efekts ceratoniju sēklu miltu par uzsūkšanās minerālvielu un mikroelementu cilvēkā]. Z.Ernahrungswiss. 198; 21 (3): 202-213.

Haskell, W. L., Spiller, G. A., Jensen, C. D., Ellis, B. K., un vārti, J. E. loma ūdenī šķīstošo šķiedrvielu, kas paaugstināta holesterīna plazmas vadību veseliem. Am J Cardiol. 2-15-199; 69 (5): 433-439.

Klenow, S., Glei, M., Beyer-Sehlmeyer, G., Haber, B., un Pool-Zobel, B. L. Carob Fiber – Funkcionālie ietekme uz cilvēka resnās šūnu līnijas HT29. Plakāts, Funkcionālā pārtika: Drošības aspekti. 2004

Koguchi, T., Nakajima, H., Koguchi, H., Wada, M., Yamamoto, Y., Innami, S., Maekawa, A., un Tadokoro, T. Surpresīvā efekts viskoza šķiedrvielu uz paaugstināšanās urīnskābes skābes serumā un urīnā, ko izraisa uztura RNS žurkām, ir saistīta ar izturību viskozitāti. Int J Vitam.Nutr Res 200; 73 (5): 369-376.

Krantz, J. C., Jr, Carr, C. J., un de Farson, C. B. guāras polisaharīds kā prekursoru glikogēnu. J.Amer.Diet.Assoc 194; 24: 212.

Kratzer, F. H., Rajaguru, R. W., un Vohra, P. polisaharīdu par enerģijas izmantošanu, slāpekļa aizturi un tauku uzsūkšanos cāļiem efekts. Poult.Sci 196; 46 (6): 1489-1493.

Kumazawa, S., Taniguchi, M., Suzuki, Y., Shimura, M., Kwon, M. S., un Nakayama, T. Antioksidantu aktivitāte polifenolu ceratoniju pākstīm. J Agric.Food Chem 1-16-200; 50 (2): 373-377.

Lēbs, H., Vandenplas, Y., Wursch, P., un Guesry, P. Tannin bagāti ceratoniju pod, lai ārstētu akūtu-sākums caureja. J.Pediatr.Gastroenterol.Nutr. 198; 8 (4): 480-485.

Mastromarino, P., Petruzziello, R., Macchia, S., Rieti, S., Nicoletti, R., un Orsi, N. pretvīrusu aktivitāte dabas un semisintētiska polisaharīdu par agrīnās soļiem masaliņu vīrusa infekciju. J Antimicrob.Chemother. 199; 39 (3): 339-345.

Maxwell, W. A. ​​un Newell, G. W. Pētījums par mutagēnām sekām FDA 71-14 (Baltās akācijas sveķi). Nepublicētu ziņojums Stanford Research Institute 1972

McPherson, V., Wright, S. T., un Bell, A. D. Klīniskās izmeklēšanu. Kas ir labākais ārstēšanas gastroezofageālā refluksa un vemšana zīdaiņiem? J Fam.Pract. 200; 54 (4): 372-375.

Melnick, RL, Huff, J., Haseman, JK, Dieter, MP, GRIESHABER, CK, Wyand, DS, Russfield, AB, Murthy, AS, Fleischman, RW, un Lilja, HS Hroniska ietekme uz agara, guāra sveķi, sveķi arābu, ceratoniju pupu gumija, vai tara sveķus ar F344 žurkām un pelēm B6C3F1. Food Chem Toxicol 198; 21 (3): 305-311.

Miyazawa, R., Tomomasa, T., Kaneko, H., un Morikawa, A. ietekme baltās akācijas sveķiem, kas anti-regurgitant pienu uz atraugas ar nekomplicētu gastroezofageālā refluksa. J.Pediatr.Gastroenterol.Nutr. 200; 38 (5): 479-483.

Morgareidge, K. teratogēnu novērtējums FDA-71-14 (Baltās akācijas sveķi). Nepublicētu ziņojums Pārtikas un zāļu Research Labs, Inc. 1972

Naber, E. C. un smothers, S. E. Patterns toksicitātes un teratogenitātes ar cāļa embrija izriet no administrācijas atsevišķu uzturvielu un pārtikas piedevām. Mājputni Sci. 197; 54 (5) 1806.

Orhan, I. un Sener, B. Taukskābju Izvēlēto sēklu eļļu saturu. J Herb.Pharmacother. 200; 2 (3): 29-33.

Owen, R. W., Haubner, R., Hull, W. E., Erben, G., Spiegelhalder, B., Bartsch, H., un Haber, B. izolācija un uzbūve izskaidrojumu no galvenajiem individuālo polifenolu ceratoniju šķiedras. Food Chem Toxicol 200; 41 (12): 1727-1738.

Papagiannopoulos, M., Wollseifen, H. R., Mellenthin, A., Haber, B., un Galensa, R. identifikācija un daudzuma polifenolu ceratoniju augļiem (Ceratonia siliqua L.) un atvasinātos produktus ar HPLC-UV-ESI / MSN. J Agric.Food Chem 6-16-200; 52 (12): 3784-3791.

Puntis, J. W. Re: ietekme baltās akācijas sveķiem anti-regurgitant pienu uz atraugas ar nekomplicētu gastroezofageālā refluksa. J Pediatr Gastroenterol.Nutr 200; 40 (1): 101-102.

Rivier, C. [No nestargel efektivitāte.]. Schweiz.Med Wochenschr. 3-8-195; 82 (10): 256-258.

Robaislek, E. bioloģiski kaloriju pārbaude guāra sveķi. Nepublicēts ziņojums WARF institūts, Inc. 1974

Ruiz-ROSO, B., Perez-Olleros, L., un Garcia-Cuevas, M. [Effect dabas ceratoniju šķiedras un citiem uztura šķiedras uz sagremojamību tauku un slāpekļa žurkām]. Nutr Hosp 199; 14 (4): 159-163.

Savino, F., Muratore, M. C., Silvestro, L., Oggero, R., un Mostert, M. Alerģija uz ceratoniju gumiju zīdainim. J.Pediatr.Gastroenterol.Nutr. 199; 29 (4): 475-476.

Scholfield, D. J., Behall, K. M., Bhathena, S. J., Kelsay, J., Reiser, S., un Revett, K. R. pētījums par Āzijas Indijas un veģetāriešiem: norādes par rasu noslieci uz glikozes nepanesība. Am J Clin Nutr 198; 46 (6): 955-961.

Scoditti, A., Peluso, P., Pezzuto, R., Giordano, T., un Melica, A. Astma uz ceratoniju sēklu miltus. Ann.Allergy Astma Immunol. 199; 77 (1): 81.

Sommer, H. un Kasper, H. diētisko šķiedrvielu ietekme uz aizkuņģa dziedzera ekskrēcijas funkciju. Hepatogastroenterology 198; 27 (6): 477-483.

Takada, K., Toyoda, K., Shoda, T., Uneyama, C., Tamura, T., un Takahashi, M. [13 nedēļu subhroniskās orālās toksicitātes pētījums ceratoniju dīgstu krāsu F344 žurkām]. Kokuritsu Iyakuhin Shokuhin Eisei Kenkyusho Hokoku 199; (115): 93-98.

Til, H. P., Spanjers, M. tūkst., Un e Groot, A. P. subhroniskās toksicitātes pētījumā ar baltās akācijas sveķiem žurkām. Nepublicēts ziņojums Centraal Instituut voor Voedingsonderzoek TNO 1974

Towle, G. A. un Schranz, R. E. žurku mikrofloras uz ceratoniju sēklu gumijas risinājumiem vitro rīcība. Nepublicēts ziņojums Hercules Research Center 1975

Trommer, H. un Neubert, R. H. No polisaharīdu kā potenciālajiem antioksidantu savienojumi lokālas lietošanas, izmantojot lipīdu modeli sistēmu pārbaude. Int J Pharm 7-14-200; 298 (1): 153-163.

Tsai, A. C. un Peng, B. Ietekme baltās akācijas sveķiem uz glikozes toleranci, cukura gremošanu un kuņģa motoriku žurkām. J Nutr 198; 111 (12): 2152-2156.

Tsai, L. B. un Whistler, R. L. sagremojamību galactomannans. Nepublicēts ziņo Pasaules Veselības organizācijas 1975. gada

Turnbull, L. A., Santamaria, S., Martorell, T., Rallo, J., un Hector, A. Seed izmērs mainīgums: no ceratoniju līdz karātu. Bioloģija Vēstules 200; 2: 397-400.

van, der Brempt, X, Ledent, C., un Mairesse, M. rinītu un astmu izraisa saskarsme ar ceratoniju sēklu miltus darba. J.Allergy Clin.Immunol. 199; 90 (6 Pt 1): 1008-1010.

Vivatvakin, B. un Buachum, V. ietekme Ceratonijas uz kuņģa iztukšošanos laikā Taizemes zīdaiņiem. Asia Pac.J.Clin.Nutr. 200; 12 (2): 193-197.

Vohra, P. un Kratzer, F. H. izaugsmes nomācošā dažiem polisaharīdiem cāļu. Mājputni Sci 196; 43: 1164-1170.

Vohra, P., Shariff, G., un Kratzer, F. H. vairošanās inhibēšana dažu smaganas un pektīnu par Tribolium castaneum kāpuriem, vistām un Japānas paipalas. Nutr.Rep.Internatl 197; 19 (4): 463-469.

WENZL, T. G. Schneider, S., Scheele F., Silny, J., HEIMANN, G., un Skopnik, H. ietekme sabiezējumu barojas no gastroezofageālā atviļņa zīdaiņiem: placebo kontrolētā krusteniskā pētījumā, izmantojot intraluminal pretestība. Pediatrija 200; 111 (4 Pt 1): e355-e359.

Yatzidis, H., Koutsicos, D., un Digenis, P. Jaunāka mutvārdu sorbenti in uremia. Clin Nephrol. 197; 11 (2): 105-106.

Zavoral, JH, Hannan, P., Fields, DJ, Hanson, MN, Frantz, ID, Kuba, K., Elmer, P., un Jacobs, DR, Jr hypolipidemic efekts Baltās akācijas sveķi pārtikas produktiem ģimeniskā hypercholesterolemic pieaugušajiem un bērniem. Am.J.Clin.Nutr. 198; 38 (2): 285-294.

Zunft, H. J., Luder, W., Harde, A., Haber, B., Graubaum, H. J., un Gruenwald, J. Carob celulozes sagatavošana ārstēšanai hiperholesterinēmija. Adv.Ther. 200; 18 (5): 230-236.

Zunft, H. J., Luder, W., Harde, A., Haber, B., Graubaum, H. J., Koebnick, C., un Grunwald, J. Carob mīkstums preparāts bagāts nešķīstošo šķiedrvielu pazemina kopējā un ZBL holesterīna līmeni hypercholesterolemic pacientiem. Eur.J.Nutr. 200; 42 (5): 235-242.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija