cerebrālā trieka: drošības padomi – topic pārskats

Cilvēki ar cerebrālo trieku ir nosliece uz kritieniem un citiem nelaimes gadījumiem, jo ​​īpaši, ja tie skar lēkmēm. Pēc ir daži veidi, kā uzlabot drošību un izvairīties no traumām. Lai iegūtu vairāk informācijas par drošību cilvēkiem, kuriem ir krampji, epilepsija.

Uzraudzīt aktivitātes, kurās tiek izmantoti asiem priekšmetiem, piemēram, nažiem; Vai jūsu bērns valkāt aizsargķiveri, ja viņš vai viņa bieži kļūst vai ir lēkmes; Pārbaudiet jūsu bērna kurpes bieži, lai pārliecinātos, ka tie atbilst pareizi, sniedz labu atbalstu, un ir labā stāvoklī. Kurpes ar zolēm, kas grip, piemēram, tos, kas izgatavoti no gumijas, ir drošākas nekā gludu zoli kurpes.

Pad asiem stūriem uz mēbelēm un countertops. Izlīdzināt jebkuru neapstrādātu virsmu zem virtuves un vannas istabas countertops un saglabāt virsmām noskaidroti; Izmantojiet aizsardzības ierīces, piemēram, sānu sliedēm uz gultas un siksnas vai drošības jostas, kas krēsliem. Instalējiet margas vannas istabā ap tualeti un ar dušu; Izmantojiet veselīgs, smago mēbeles, kuras nevar viegli atcēla; Uzglabāt celiņiem skaidrs jucekli un citiem objektiem, piemēram, mest paklāju, kas var izraisīt kritienus, un nav laka grīdām; Neļaujiet priekšmetiem, kurus nereti izmanto viegli sasniegt; Neļaujiet elektrības vadi karājas zems vai gulēt uz grīdas; Izmantojiet riteņu izturīgs paklāji uz grīdas un riteņu-proof placemats saskaņā bļodas un plāksnēm.