cereus: Izmanto, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Cactus à Grandes Fleurs, Cactus grandiflorus, Cardon, Cereus grandiflorus, nakts Blooming Cereus, Reina de la Noche, Reina de las Flores, Selenicereus, Selenicereus grandiflorus, Sweet aromātisks Cactus.

Cereus ir herb. Cilvēki izmanto ziedu, stumbra, un jaunie dzinumi medicīnā; Cereus lieto sāpes krūtīs (stenokardija), šķidruma aizture, kas saistītas ar vāju sirds funkciju (sirds mazspēja), un kā sirds stimulants. Cereus izmanto arī urīnpūšļa infekcijas un citas urīnceļu problēmas, asiņošanu un elpas trūkums; Sievietes to izmantot sāpīga vai smago menstruācijas; Cereus dažreiz piemērots tieši uz ādas locītavu sāpēm.

Cereus satur ķīmiskas vielas, kas var stimulēt un stiprināt sirdi.

Nepietiekama Pierādījumi fo; sāpes krūtīs (stenokardija); Šķidruma aizture sirds mazspējas dēļ; Heavy menstruāciju sāpes un asiņošana; Urīnceļu problēmas; asiņošana; Elpas trūkums; Locītavu sāpes, kad uz ādas; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti cereus šiem lietojumiem.

Cereus šķiet droša vairumam cilvēku, ja to izmanto citiem apstākļiem, kā sirds slimību. Bet tas ir nedroši izmantot cereus par sirds stāvoklis, izņemot tiešā uzraudzībā veselības aprūpes speciālists. Nelietojiet to par savu, jo ir jāuzrauga ietekme uz sirds; Svaigā sula var izraisīt dedzināšanu mutē, slikta dūša, vemšana un caureja. Tas var izraisīt niezi un ādas čūlas, ja uz ādas; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas -feeding: Nav pietiekami daudz zināms par lietošanu cereus grūtniecības un krūts -feeding laikā. Palieciet uz drošu pusē un izvairīties izmantošanu; Sirds nosacījumi: Pastāv bažas, ka cereus var kaitēt cilvēkiem ar esošajām sirds slimību vai traucēt sirds ārstēšanu.

Digoksīns (Lanoxin) palīdz sirdij pukstēt straujāk. Cereus arī, šķiet, ietekmē sirdi. Ņemot cereus kopā ar digoksīnu var palielināt iedarbību digoksīna un palielina blakusparādību risku. Nelietojiet cereus, ja lietojat digoksīnu (Lanoxin), iepriekš nekonsultējoties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Cereus satur ķīmiskās sauc Tiramīna. Liels daudzums Tiramīna var izraisīt augstu asinsspiedienu. Bet ķermenis dabiski noārda tiramīna, lai atbrīvoties no tā. Tas parasti novērš tiramīna no izraisot augstu asinsspiedienu. Dažas zāles, ko izmanto depresijas pārtraukt ķermeni no salaužot tiramīna. Tas var izraisīt tur ir pārāk daudz tiramīna un izraisīt bīstami augstu asinsspiedienu. Daži no šiem medikamentiem, ko izmanto depresijas ietver fenelzīns (Nardil), tranilcipromīns (Parnate), un citi.

Atbilstošā deva cereus ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās cereus. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Fetrow CW, Avila JR. Profesionāļa Handbook of Complementary & alternatīvas zāles. 1st ed. SPRINGHOUSE, PA: SPRINGHOUSE Corp., 1999..

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija