cholinergics glaukomas

Holīnerģiskas zāles sauc arī miotiski līdzekļi. Lielākā daļa no šiem medikamentiem ir doti eyedrop formā. Pilokarpīns nāk kā gēla formā (Pilopine).

Parasti ieguvumi zāļu ir svarīgāki nekā sīkām blakusparādības; Blakusparādības var iet prom pēc esat lietojis zāles uz brīdi; Ja blakusparādības joprojām raizēties jūs, un jūs brīnums, ja jums vajadzētu paturēt lietot zāles, zvaniet savam ārstam. Viņš vai viņa, iespējams, var samazināt devu vai mainīt zāles. Nav pēkšņi atmest lietot zāles, ja vien Jūsu ārsts.

Apgrūtināta elpošana; Pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Ja lietojat vairāk nekā vienu no eyedrop veidu, pagaidiet 5 minūtes starp dažādiem eyedrop zālēm.

Šīs zāles samazina spiedienu acīs, palielinot šķidruma atplūdi (ūdens humora) no acs caur trabekulāro tīklu.

Cholinergics var tikt izmantots, lai ārstētu glaukomu.

Tāpat kā beta blokatori, cholinergics var lietot atsevišķi vai kopā ar citām glaukomas zālēm. A zāļu kombinācija var palīdzēt kontrolēt, cik daudz šķidruma ir ražots acīs un palielināt šķidruma ka notekas no acs.

Holīnerģiskajās zāles var tikt izmantoti epizode slēgtā kakta glaukomas laikā pēc tam, kad spiediens acī ir samazināts.

Šīs zāles pazemina acs spiedienu par 20% līdz 30%. 1. Viņi ir visspēcīgākā ietekme uz spiedienu acī no 2 līdz 4 stundas laikā pēc tam, kad ir piemērots zāles. Zāles turpina strādāt 4 līdz 8 stundas pēc lietošanas.

Visas zāles ir blakusparādības. Bet daudzi cilvēki nejūtas blakusparādības, vai viņi spēj tikt galā ar tiem. Vaicājiet farmaceitam par blakusparādībām katras zāles esat lietojis. Blakusparādības ir uzskaitītas arī informāciju, kas nāk ar savu medicīnu.

Šeit ir dažas svarīgas lietas, kas domā par

Zvaniet savam ārstam vai citus ārkārtas pakalpojumus uzreiz, ja jums ir

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

Biežas blakusparādības šīs zāles iekļaut

Skatīt narkotiku Lūgums Pilns blakusparādības. (Zāļu Atsauce nav pieejama visās sistēmās.)

Cholinergics ir viena no vecākajām veidu zāles, ko lieto, lai ārstētu glaukomu. Bet tāpēc, ka tie var izraisīt būtiskas blakusparādības, un tāpēc, ka ir citas efektīvas zāles, lai ārstētu glaukomu, cholinergics netiek izmantoti tik bieži kā agrāk.

Ja jūs gatavojas veikt kādu no šīm zālēm, pastāstiet par to savam acu ārstam par visām recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīni, garšaugi, un piedevām Jūs lietojat. Tas ir īpaši svarīgi, ja ārsts iesaka ehotiofāts jums. Šīs zāles ir zināms mijiedarboties slikti ar diezgan maz citām zālēm.

Ehotiofāts ir jāpārtrauc vairākas nedēļas pirms operācijas, ja kāds vispārējā anestēzija (sukcinilholīna) gatavojas izmantot. Izmantojot ehotiofāts saņemot šo anestēzijas varētu palielināt risku, elpošanas problēmas (elpošanas paralīze).

Ja esat lietojis ehotiofāts, izvairīties no elpošanas pat nelielu indes, kas nogalina kukaiņus un kaitēkļus. Elpošanas šo produktu var palielināt iedarbību Jūsu zālēm un var būt kaitīga.

Medicīna ir viens no daudzajiem instrumentiem ārsts, lai ārstētu veselības problēmas. Ņemot zāles, kā ārsts iesaka uzlabos Jūsu veselību un var novērst nākotnes problēmas. Ja jums nav veikt jūsu zāles pareizi, jums var nodot savu veselību (un varbūt savu dzīvi) riskam.

Ir daudzi iemesli, kāpēc cilvēkiem ir problēmas, ņemot savu zāles. Bet vairumā gadījumu, ir kaut kas jūs varat darīt. Ierosinājumus par to, kā strādāt ap kopīgas problēmas, medikamentus, kā norādīts.

Nelietojiet ehotiofāts ja esat stāvoklī, krūšu -feeding, vai plānojat grūtniecību. Ja jums ir nepieciešams, lai izmantotu šīs zāles, konsultējieties ar savu ārstu par to, kā jūs varat novērst grūtniecību.

Ja Jums ir iestājusies grūtniecība, krūšu -feeding, vai plānojat grūtniecību, nelietojiet kādu citu medikamentu, ja vien ārsts Jums. Dažas zāles var kaitēt Jūsu bērnam. Tas ietver recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus, augi un bagātinātājiem. Un pārliecinieties, ka visi jūsu ārsti zina, ka Jums ir iestājusies grūtniecība, bērnu ar krūti, vai plānojat grūtniecību.

Follow-up aprūpe ir būtiska daļa no ārstēšanas un drošību. Noteikti darīt un iet uz visām tikšanās, un sazinieties ar ārstu, ja jums ir problēmas. Tā ir arī laba ideja zināt savus testa rezultātus un saglabāt sarakstu ar zālēm, ko lietojat.

Pabeigt jauno medikamentu informācijas veidlapu (PDF) (Kas ir PDF dokuments?), Lai palīdzētu jums saprast šīs zāles.

Gross RL (2009). Pašreizējais medicīnas vadība glaukomu. M Yanoff, JS Duker, eds., Oftalmoloģija, 3. izd., Pp. 1220-1226. Edinburga: Mosby Elsevier.

Adam Husney, MD – Ģimenes medicin; Christopher J. Rudnisky, MD, MPH, FRCSC – Oftalmoloģija

9. septembris 2014

Nātrene.

Neskaidra redze vai izmaiņas tuvu vai tālu redzējumu; Trouble redzēt naktī vai vājā apgaismojumā; Durstīšana vai dedzināšana acs; Galvassāpes, sāpes ar pieri, vai acu sāpes; Plakstiņu raustīšanās; Acu asarošana.