ciklosporīnu (intravenozi) apraksts un zīmolu

Ciklosporīns injekciju ievada kopā ar steroīdu zāles, lai novērstu organismu no pārstādītas orgānu (piemēram, nieru, aknu vai sirds) noraidot. Tas pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā imunosupresīvām vielām.

Ja pacients saņem orgānu pārstādīšanu, organisma leikocīti mēģinās atbrīvoties no (noraidīt), ar transplantēto orgānu. Ciklosporīns darbojas, imūnās sistēmas nomākšanai, lai novērstu baltos asinsķermenīšus no mēģinot atbrīvoties no transplantēto orgānu.

Ciklosporīns ir ļoti spēcīgs zāles. Tas var izraisīt blakusparādības, kas var būt ļoti nopietna, piemēram, augsts asinsspiediens, nieru darbības traucējumi vai aknu darbības traucējumiem. Tā var arī samazināt organisma spēju cīnīties ar infekcijām. Jūs un Jūsu ārstam vajadzētu runāt par ieguvumiem šis zāles darīs, kā arī risku, izmantojot to.

Šīs zāles ir jālieto tikai vai tiešā uzraudzībā ārsta.

šķīdums

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan tas nav īpaši iekļauts līdzekļa etiķetē, ciklosporīns tiek izmantotas noteiktos pacientiem ar šādām medicīnisku stāvokļu

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu