ciklosporīnu (orāli) apraksts un zīmolu

Kanādas Brand Name

Ciklosporīns lieto kopā ar citām zālēm, lai novērstu organismu no pārstādītas orgānu (piemēram, nieru, aknu vai sirds) noraidot. Tas pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā imunosupresīvām vielām.

Ja pacients saņem orgānu pārstādīšanu, organisma leikocīti mēģinās atbrīvoties no (noraidīt), ar transplantēto orgānu. Ciklosporīns darbojas, imūnās sistēmas nomākšanai, lai novērstu baltos asinsķermenīšus no mēģinot atbrīvoties no transplantēto orgānu.

Ciklosporīns lieto arī, lai ārstētu smagu reimatoīdo artrītu pacientiem, kam bijusi neveiksmīga ārstēšana ar metotreksātu. Šīs zāles lieto, lai ārstētu pieaugušos ar smagas perēkļveida psoriāzes pēc citu ārstēšanu (piemēram, PUVA, retinoīdi, metotreksātu) neizdevās.

Ciklosporīns ir ļoti spēcīgs zāles. Tas var izraisīt blakusparādības, kas var būt ļoti nopietna, piemēram, nieru darbības traucējumi. Tā var arī samazināt organisma spēju cīnīties ar infekcijām. Jūs un Jūsu ārstam vajadzētu runāt par ieguvumiem no šīm zālēm, kā arī risku, izmantojot to.

Kapsula, Liquid pildījumu; Solution; kapsula

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan tas nav īpaši iekļauts līdzekļa etiķetē, ciklosporīns tiek izmantotas noteiktos pacientiem ar šādām medicīnisku stāvokļu

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu