citarabīns

Šī lapa satur īsu informāciju par citarabīnu un kolekcija saites uz plašāku informāciju par šīs narkotikas lietošanas, pētniecības rezultātiem un notiekošajām klīniskajos pētījumos.

Citarabīns ir apstiprināta lietot kopā ar citām zālēm, lai ārstētu

Citarabīns ir apstiprināta arī izmantot atsevišķi, lai novērstu un ārstētu

Citarabīns arī tiek pētīta, ārstējot cita veida vēzi.

Citarabīns ir pieejama citā formā sauc citarabīns liposomu arī. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet informāciju par narkotikām kopsavilkums citarabīns liposomu.

Definīcija no Drug vārdnīcas – Detalizēta zinātniska definīcija un citi nosaukumi šo narkotiku.

Citarabīns – nespeciālistam valoda kopsavilkums svarīgu informāciju par šo narkotiku, kas var ietvert šādus

Narkotikas bieži pētīta, lai noskaidrotu, vai viņi var palīdzēt ārstēt vai novērst apstākļus, kas nav tie, tie ir apstiprināti. Šo pacientu informācijas lapa attiecas tikai uz apstiprinātām izmantošanas narkotiku. Tomēr liela daļa informācijas var arī uz neapstiprinātu veidiem, kas tiek pētīta.

Atrast Klīniskos pētījumos citarabīnu – Pārbaudiet izmēģinājumu no saraksta vēža klīnisko izmēģinājumu tagad pieņem pacientus.

Svarīgi: narkotiku Informācija šajā lapā, ir domāts, lai būtu izglītības. Tā neaizstāj medicīnisko palīdzību. Informāciju var neaptvert visus iespējamo izmantošanu, darbības mijiedarbību, vai blakusparādības šīs narkotikas, vai piesardzības pasākumus, kas veicami, bet to izmanto. Lūdzu, skatiet savu veselības aprūpes profesionālo Plašāku informāciju par savu īpašo veselības stāvokli, un šīs narkotikas lietošanu.