citicoline

Citicoline ir dabiska ķīmiska viela organismā. Tas, šķiet, ir nozīme smadzeņu veselību. Tas ir pieejams kā papildinājums tikai ASV Citās pasaules daļās, citicoline tiek pārdots kā zāles. To izmanto, lai mēģinātu palīdzēt asināt domāšanas cilvēkiem ar asins plūsmas problēmas smadzenēs.

Daži cilvēki veikt citicoline bagātinātāji atmiņas zudums un citas domāšanas problēmas, kas var ietekmēt mūs kā mēs vecumu. Daži pētījumi dublē to izmantošana.

Pētījumos ir konstatēts, ka citicoline bagātinātāji var palīdzēt uzlabot atmiņu vecākiem cilvēkiem. Ir arī daži pierādījumi, ka citicoline var palīdzēt ar atveseļošanos pēc insulta. Nesen veikts pētījums liecina, ka tas nepalīdz atgūt atmiņu pēc galvas traumas.

Citi pētījumi liecina, ka citicoline bagātinātāji var palīdzēt ar Alcheimera slimību, glaukoma, un daži no Parkinsona slimības simptomi. Bet mums ir nepieciešams vairāk pētījumu, lai pārliecinātos.

Labākās devas citicoline nav noteikti jebkurā stāvoklī. Kvalitāte un sastāvdaļas bagātinātāji var ievērojami atšķirties. Tas padara to grūti noteikt standarta devu.

Daži pētījumi ir izmantoti devas 1000 mg līdz 2000 mg dienā. Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu padomu.

Foods nav labs avots citicoline.

Pastāstiet ārstam par papildinājumiem jūs lietojat, pat ja viņi dabiski. Tādā veidā, jūsu ārsts var pārbaudīt jebkuru iespējamām blakusparādībām vai mijiedarbību ar medikamentiem.

Papildinājumi nav regulē FDA.

AVOTI

Brigham un sieviešu slimnīca: “Citicoline Papildinājums nepalīdz Treat smadzeņu ievainojums, pētījums atklāj.”

Dabas Zāļu Visaptverošu Database mājas lapā: “Citicoline.”

NYU Langone Medical Center: “Citicoline.”

Kas Uzturvielu; Vai jums trūkst?