cooking 101 Jūsu koledžas saistās bērnu

Beyond olu kulteni un sviestmaizes, man bija diezgan daudz zaudēta virtuvē mana pirmā dzīvokļa koledžā. Kad es sapratu, man tika uzdots sagatavot vakariņas reizi nedēļā par manu roommates, es jutos pilnīgi satriekti.

Mamma got 911 zvanu, un nosūtīja pāris mīļākie receptēm viņa varēja runāt ar mani caur. Ar laiku, pacietību, pāris neēdami ēdieniem, un gatavošanas gudrības dāvājis man manu savvier istabas biedriem, es beidzot uzzināju kannu pienācīgas un veselīgu ēdienu.

Šajā mācību procesa laikā, es nolēmu, ka mans vēl-to-be-dzimuši bērni gatavojas zina savu ceļu ap virtuvē. Bet kā pagājuši gadi, sporta, nodarbības, un draugi vienmēr šķiet traucēt maniem nodomiem, lai mācītu saviem diviem bērniem virtuves pamatus. Mana iespēja beidzot nāca mana dēla vecāko gadu vidusskolā laikā.

Mans dēls izdevās runāt savu ceļu uz pirmstermiņa atbrīvošanu savu galīgo pusgadu vidusskolā. Šoreiz ir faktiski paredzēta stažēšanās vai ar darbu saistītu pieredzi, taču ne varētu strādāt Andrew jo viņa tenisa komandas spēlēm un praksi.

Mēs norēķinās par nosaukumu “Mamma 101.” 18 nedēļu mācību Te bija mana iespēja mācīt viņam visus dzīves prasmes, es zināju, pirms viņš devās uz koledžu (labi, gandrīz visi). Pēc tīrīšanas grāmatnīcas, bibliotēkas, un internetu, veltīgi meklēt grāmatas, lai palīdzētu man, es nolēmu izveidot savu mācību programmu (es regulāri draud uzrakstīt rokasgrāmatu vecākiem, kuri vēlas, lai sagatavotu savus bērnus, pirms tie atstāj ligzdu, un Es tiešām var darīt tagad, ka mana meita ir koledžas ierobežoti).

Katru pēcpusdienu, mans dēls (un dažus gadus vēlāk, mana meita), un man patika kvalitatīvu laiku kopā kā mēs devāmies pāri plašs saraksts virtuves prasmes, kopā ar veļas pamatiem, pirmo palīdzību, naudas vadību, auto apkope, plānojot koledžā , un visu svarīgo vecāku cerības esot prom no mājām.

Katrs bērns tur notebook uzrakstīt padomus, receptes, un atsauces informāciju, ko viņi varētu izmantot, un balstīties uz vēlāk. Mūsu pirmais lauks brauciens bija uz pārtikas veikalu, kur es parādīja viņiem, kā lasīt etiķetes, izvēlieties svaigu produkciju un liesās gaļas gabali, izlasīt svaigas jūras veltes, un saprast, derīguma termiņš kodus.

Viņi arī uzzināja vienkāršas metodes, piemēram, par labāko veidu, kā pārvietoties pārtikas preču veikals: pirmkārt, hit centra ejas kur nonperishable preces parasti atrodas, pēc tam maizes, ražot, piena, un visbeidzot, saldēta pārtika.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa