copaiba balzams: lietojumi, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Balsam, Bálsamo de copaiba, Baume de Copahu, copaiba, copaiba sveķi, Copaïer, Copaifera langsdorffii, Copaifera officinalis, Copaifera reticulata, Copaiva, Copayer, Jezuītu s Balsam, OlÃorÃsine de Copahu.

Copaiba balzams ir sap līdzīga viela (oleosveķus) savāc no stumbra koku, kas pieder pie Copaifera sugām. Copaiba balzams tiek apstrādāti, lai copaiba eļļu. Gan copaiba balzāms un copaiba eļļa tiek izmantoti, lai zāles; Cilvēki ņem copaiba balzamu ārstējot bronhītu, hemoroīdi, aizcietējumi, caureja un urīnpūšļa infekcijas un citas urīnceļu infekcijas (UCI). Viņi arī ņemt to kā stimulants; Pārtikā un dzērienos, copaiba balzams izmanto kā sastāvdaļu; Apstrādes rūpniecībā, copaiba balzama un copaiba eļļu izmanto ziepju, kosmētikas un smaržas; In farmaceitisko preparātu, gan copaiba balzama un copaiba eļļu izmanto klepus zāles un diurētiskie līdzekļi.

Ķimikālijas copaiba balzama un copaiba eļļa varētu palīdzēt nogalināt baktērijas. Citas ķīmiskās vielas copaiba balzāmu varētu samazināties pietūkums (iekaisums), palielināt ražošanu urīnu (darbojas kā diurētiķis), un palīdzēs atraisīt krūtīs sastrēgumu (darbojas kā atkrēpošanas).

Nepietiekama Pierādījumi fo; hemoroīdi; Caureja; Urīnceļu infekcijas (UCI); aizcietējums; bronhìts; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti copaiba balzama šiem lietojumiem.

Copaiba balzams ir drošs vairumam cilvēku parastos pārtikas daudzumu. Tomēr, šķiet nedrošs, kuru lieto par medikamentu. Copaiba balzams var izraisīt blakusparādības, piemēram, kuņģa sāpes, vemšana, caureja, izsitumi, trīce, sāpes cirkšņos, un bezmiegs (bezmiegs). Ja to izmanto uz ādas, tas var izraisīt apsārtumu, niezi un izsitumus, kas varētu atstāt brūni plankumi pēc dzīšana; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas -feeding: copaiba balzāms ir droši, kad ēst kā pārtika, bet šķiet nedroši zāļu daudzumu, kas parasti ir augstāka. Stick ar parastiem pārtikas summām, ja esat grūtniece vai barojat -feeding.

Copaiba balzams varētu ietekmēt, piemēram, ūdens tabletes vai “diurētisks līdzeklis.” Ņemot copaiba balzamu varētu samazināties, cik labi organisms izpaužas atbrīvoties no litija. Tas varētu palielināt, cik daudz litija ir organismā un izraisīt nopietnas blakusparādības. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms lietot šo produktu, ja jūs lietojat litiju. Jūsu litija devu var būt nepieciešams mainīt.

Atbilstošā deva copaiba balzāmu ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās copaiba balzāmu. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Elektronisko Federālo normatīvo aktu kodekss. Title 21. 182 daļa – Vielas parasti atzīst par Safe. Pieejams: http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text/text-idx?c=ecfr&sid= 786bafc6f6343634fbf79fcdca7061e1 & RGN = div5 & view = teksts & mezgls = 21: 3.0.1.1.13 & idno = 21

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija