coreg lietojumi, devu un blakusparādības

Kas ir Coreg?

Coreg lieto, lai ārstētu sirds mazspēju un hipertensiju (paaugstinātu asinsspiedienu). To lieto arī pēc sirdslēkmes, kas ir izraisījis jūsu sirds nav sūknis, kā arī.

Coreg var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Jums nevajadzētu lietot Coreg ja Jums ir astma, bronhīts, emfizēma, smaga aknu slimība, vai nopietna sirds slimība, piemēram, sirds bloku, “sinusa mezgla vājuma sindromu,” vai lēna sirdsdarbība (ja vien jums ir elektrokardiostimulators).

Svarīga informācija

Izvairieties no alkohola lietošanas 2 stundu laikā pirms vai pēc pagarināts atbrīvošanas Coreg CR. Arī izvairīties no zāles vai citus produktus, kas varētu satur alkoholu. Alkohols var izraisīt Karvedilolu Coreg CR atbrīvo pārāk ātri organismā.

Ja Jums tiek ārstēts augsts asinsspiediens, turpināt izmantot Coreg pat ja jūtaties labi. Augsts asinsspiediens bieži nav simptomu. Jums var būt nepieciešams izmantot asins spiediena medikamentus par pārējo savu dzīvi.

Jums nevajadzētu lietot Coreg ja Jums ir alerģija pret karvedilola, vai ja jums ir

astma, bronhīts, emfizēma

Pirms šo zāļu lietošanas

smaga aknu slimība; vai

nopietna sirds stāvoklis, piemēram, sirds blokādi, “sinusa mezgla vājuma sindromu,” vai lēna sirdsdarbība (ja vien jums ir elektrokardiostimulators).

Lai pārliecinātos Coreg ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

diabēts (ņemot Coreg var padarīt to grūtāk, lai jūs varētu pateikt, kad Jums ir zems cukura līmenis asinīs)

stenokardija (sāpes krūtīs)

aknu vai nieru slimība

vairogdziedzera traucējumi

feohromocitoma (audzējs virsnieru dziedzera)

asinsrites traucējumi (piemēram, Reino sindromu); vai

vēsture alerģijas.

valdība grūtniecības kategorija C. Nav zināms, vai Coreg kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, lietojot šīs zāles.

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Nav zināms, vai karvedilols nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, kamēr lietojat Coreg.

Veikt Coreg tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Jūsu ārsts var reizēm mainīt devu, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet vislabākos rezultātus. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Coreg darbojas vislabāk, ja jūs ņemt to ar ēdienu.

Jūs varat atvērt Coreg CR kapsulu un apkaisa zāles par tējkaroti pudiņš vai ābolu lai rīšanu vieglāk. Norīt uzreiz bez košļājamā. Nelietojiet saglabāt maisījumu vēlākai izmantošanai. Izmetiet tukšo kapsulu.

Veikt vienā un tajā pašā laikā katru dienu. Nelietojiet izlaist devas vai pārtraukt šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Apstāšanās pēkšņi var padarīt jūsu stāvoklis pasliktinās.

Ja Jums ir pārgājuši no Coreg planšetdatoriem Coreg CR pagarināts darbības kapsulas, Jūsu dienas kopējā deva šo zāļu var būt augstāka vai zemāka nekā iepriekš. Gados vecāki pacienti var būt lielāka iespēja kļūt reibonis vai reibonis, pārejot no planšetdatoriem pagarināts cietās kapsulas. Sekojiet ārsta norādījumiem.

Jūsu asinsspiediens būs jāpārbauda biežāk.

Kā man būtu jāņem Coreg?

Ja Jums tiek ārstēts augsts asinsspiediens, turpināt izmantot šīs zāles, pat tad, ja jūtaties labi. Augsts asinsspiediens bieži nav simptomu. Jums var būt nepieciešams izmantot asins spiediena medikamentus par pārējo savu dzīvi.

Ja Jums ir nepieciešama ķirurģiska operācija, pasakiet ķirurgam pirms laika, ka jūs izmantojat Coreg. Jums var būt nepieciešams pārtraukt lietot zāles uz īsu laiku.

Jums nevajadzētu pārtraukt izmantot Coreg pēkšņi. Apstāšanās pēkšņi var padarīt jūsu stāvoklis pasliktinās.

Coreg var ietekmēt jūsu skolēnus kataraktas operācijas laikā. Pastāstiet savam acu ķirurgs pirms laika, ka jūs lietojat šīs zāles. Nepārtrauciet lietot šīs zāles, pirms operācijas, ja vien jūsu ķirurgs stāsta jums.

Coreg ir tikai daļa no pilnīgas programmas ārstēšanas hipertensiju, kas var ietvert arī diētu, īstenošanu, un svara kontroli. Sekojiet jūsu uzturs, medikamenti, un izmantot rutīnas ļoti cieši, ja Jums tiek ārstēta hipertensija.

Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Pārdozēšanas simptomi var ietvert nevienmērīgu sirdsdarbību, elpas trūkums, zilgani krāsas nagus, reibonis, nespēks, ģībonis, un krampji (konvulsijas).

Coreg var ietekmēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Esi uzmanīgs, ja jūs vadīt vai darīt jebko, kas prasa, lai jūs būt uzmanīgiem.

Alkohola lietošana var vēl vairāk samazināt asinsspiedienu un var pastiprināt dažas blakusparādības Coreg. Jums būtu īpaši izvairīties no alkohola lietošanas 2 stundu laikā pirms vai pēc pagarināts atbrīvošanas Coreg CR.

Izvairieties kļūst pārāk ātri no sēdus vai guļus pozīcijas, vai arī jums var izraisīt reiboni. Piecelties lēnām un stabila sevi, lai novērstu kritienu.

Kas notiek, ja es garām devu?

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Coreg: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir nopietnas blakusparādības, piemēram,

gaismas vada sajūta, piemēram, jūs varētu iet ārā

Ko man vajadzētu izvairīties, ņemot Coreg?

lēnas vai nelīdzenas sirdsdarbību

pietūkums, straujš svara pieaugums, slikta elpas trūkums (pat ar vieglu slodzes)

auksts sajūta vai nejutīgums pirkstiem vai pirkstiem

Coreg blakusparādības

sāpes krūtīs, sauss klepus, sēkšana, spiediena sajūta krūtīs, apgrūtināta elpošana; vai

augsts cukura līmenis asinīs (palielināts slāpes, palielināts urinācija, bads, sausa mute, sulīgs elpa smarža, miegainība, sausa āda, neskaidra redze, svara zudums).

Bieži Coreg blakusparādības var būt

vājums, reibonis

caureja

sausas acis

nogurums; vai

svara pieaugums.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Deva pieaugušajiem stenokardijas

Tūlītējas darbības tabletes; Sākotnējā deva: 6,25 mg iekšķīgi divreiz dienā kopā ar ēdienu; Uzturēšana deva: 6,25 mg līdz 25 mg iekšķīgi divreiz dienā kopā ar ēdienu; Maksimālā deva: 50 mg dienā

Deva pieaugušajiem par sastrēguma sirds mazspējas

Tūlītējas darbības tabletes; Sākotnējā deva: 3,125 mg iekšķīgi divreiz dienā 2 nedēļas. Ja panes, palielināt devu līdz 6,25 mg iekšķīgi divreiz dienā .; Devas tad būtu dubultojies ik pēc 2 nedēļām līdz augstākajam līmenim panes pacients .; Maksimālā deva: 50 mg iekšķīgi divreiz dienā pacientiem, kas sver 85 kg vai lielāku un 25 mg iekšķīgi divreiz dienā pacientiem, kas sver 85 kg vai mazāk; Pagarināts darbības kapsulas; Sākotnējā deva: 10 mg perorāli vienu reizi dienā 2 nedēļas. Ja panes, palielināt devu līdz 20 mg, 40 mg un 80 mg secīgās intervālu vismaz 2 nedēļas.

Deva pieaugušajiem hipertensija

Tūlītējas darbības tabletes; Sākotnējā deva: 6,25 mg iekšķīgi divreiz dienā kopā ar ēdienu; Uzturēšana deva: 6,25 mg līdz 25 mg iekšķīgi divreiz dienā kopā ar ēdienu; Maksimālā deva: 50 mg dienā; Pagarināts darbības kapsulas; Sākotnējā deva: 20 mg perorāli reizi dienā 7 līdz 14 dienas. Ja panes, var palielināt devu līdz 40 mg iekšķīgi vienu reizi dienā, tad atkal uz 80 mg iekšķīgi vienu reizi dienā pēc 7 līdz 14 dienu laikā .; Maksimālā deva: 80 mg dienā

Deva pieaugušajiem par kreisā kambara disfunkciju

Tūlītējas darbības tabletes; Sākotnējā deva: 6,25 mg iekšķīgi divreiz dienā (sākotnējā deva 3,25 mg divas reizes dienā var lietot pacienti, kuri nepanes sākotnējo devu) .; Uzturēšana deva: ja panesams, sākotnējo devu var titrēt līdz 12,5 mg divreiz dienā pēc 3 līdz 10 dienām līdz mērķa devu 25 mg divas reizes dienā .; Pagarināts darbības kapsulas; Sākotnējā deva: 20 mg iekšķīgi vienu reizi dienā (sākotnējā deva ir 10 mg vienreiz dienā var lietot pacienti, kuri nepanes sākotnējo devu). Ja panes, var palielināt devu līdz 40 mg pēc 3 līdz 10 dienām, tad atkal uz 80 mg iekšķīgi vienu reizi dienā.

Citas zāles var mijiedarboties ar Coreg, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

15.01.2014-01-20, 08:29:33.

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

Coreg dozēšanas informācija

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Citu narkotisko vielu ietekmē Coreg?

Coreg (karvedilols)

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Kreisā kambara disfunkciju metoprololu, karvedilols, Diovan, valsartāns, enalaprilu, ramiprila

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds

Sirds mazspēja lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, furosemīds, karvedilols, Lasix

Stenokardija aspirīns, amlodipīns, metoprololu, atenololu, karvedilols, NORVASC