cromolyn (ieelpošanu) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Cromolyn Inhalējot tiek izmantoti, lai palīdzētu novērst simptomus astmas vai bronhu spazmas (sēkšana vai apgrūtināta elpošana). Cromolyn nebūs atbrīvotu astma vai bronhospazmas uzbrukumu, kas jau ir sākusies. Ir svarīgi izmantot cromolyn noteiktos laikos, kā norādījis ārsts.

Izmantojiet cromolyn ieelpošanas tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Cromolyn ieelpošana parasti nāk ar pacientu virzienos. Lasīt tos, pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi. Ja jūs nesaprotat virzienus, kas nāk ar inhalatoru, vai ja neesat pārliecināts, kā lietot inhalatoru, jautājiet savam veselības aprūpes speciālists parādīs, kā to izmantot. Arī lūgt jūsu veselības aprūpes speciālists, lai regulāri pārbaudītu, cik jūs lietot inhalatoru, lai pārliecinātos, ka jūs izmantojat to pareizi.

Pacientiem lieto cromolyn inhalācijas aerosolu

Ārsts var norādīt Jums lietot krājtelpu ar inhalatoru. Starplika padara inhalators vieglāk izmantot. Tas ļauj vairāk no zāles, lai sasniegtu jūsu plaušas, nevis uzturas mutē un rīklē.

glabāšana

Tīriet inhalatoru iemutnim un starpliku vismaz reizi nedēļā.

Pacientiem lieto cromolyn kapsulas ieelpojot

Pacientiem lieto cromolyn inhalācijas risinājumu

Pacientiem lieto cromolyn Inhalējot regulāri (piemēram, katru dienu)

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet tvertnes istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas. Nesasaldēt. Neturiet šīs zāles automašīnas salonā, kur tas varētu būt pakļautas pārmērīga karstuma vai aukstuma. Nav kule caurumi tvertnes vai mest to ugunī, pat ja tvertnei ir tukšs.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.