CSA grafiki

1 grafiks

Kontrolējamo vielu akts (CSA) II Vispārējā Narkotiku nosaukums ļaunprātīga 1970. novēršanas un kontroles likums ir federāla ASV narkotiku politika, saskaņā ar kuru ražošana, imports, glabāšana, lietošana un dažu narkotiku, stimulatori, depresantiem, halucinogēnās vielas, anabolisko steroīdu izplatīšana un citas ķīmiskas vielas tiek regulēta. CSA tika parakstīja likumu prezidents Ričards Niksons gada 27. oktobrī, 1970. pievienošana, noņemšana vai maiņa grafiku zāļu vai vielu var pieprasīt ASV Narkotiku apkarošanas aģentūru (DEA), departamenta Veselības un Human Services, ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (valdība), vai no jebkuras citas puses, izmantojot lūgumrakstu DEA.

DEA īsteno CSA un var saukt pie atbildības pārkāpējus šiem likumiem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Ietvaros CSA ir pieci saraksts (I-V), kas tiek izmantoti, lai klasificētu narkotikas, pamatojoties uz to ļaunprātīgu izmantošanu potenciālu, medicīnā un drošību. Personām, kas Rīkojums, apstrādei, glabāšanai, un ierobežotās vielas izplatīt jābūt reģistrētiem DEA, lai veiktu savus pienākumus. Viņiem jāuztur precīzu uzskaiti, dokumentāciju un drošība par kontrolējamo vielu.

Zāles ir augsts potenciāls ļaunprātīgu izmantošanu. Narkotika ir ne pašlaik pieņemts medicīnisko lietošanu ārstēšanas ASV. Trūkst pieņemto drošumu par narkotiku lietošanu saskaņā ar ārsta uzraudzībā.

2. grafiks

Saraksts grafiks 1 narkotiku

PIEZĪME: tetrahidrokanabinola (THC, marihuāna), joprojām tiek uzskatīta par 1. grafiku narkotika ar DEA, kaut arī daži ASV štatiem ir legalizēta marihuānu personīgai, rekreācijas vajadzībām vai izmantošanai medicīnā.

Lasīt arijuana: Efekti, Medicīnas lietošanas veidi un legalizācija

Zāles ir augsts potenciāls ļaunprātīgu izmantošanu. Zāles ir pašlaik pieņemto medicīnisko izmantošanu ārstēšanā ASV vai patlaban pieņemts izmantošanu medicīnā ar stingrus ierobežojumus. Ļaunprātīga narkotikas var izraisīt smagu psiholoģisku vai fizisku atkarību.

3 grafiks

Saraksts grafiks 2 narkotikām

Zāles ir potenciāls vardarbības mazāk nekā narkotiku grafikiem 1. un 2. Zāles ir pašlaik pieņemto medicīnisko izmantošanu ārstēšanā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Ļaunprātīga narkotikas var izraisīt mērenu vai zemu fizisku atkarību vai augsta psiholoģiskā atkarība.

Saraksts grafiks 3 narkotikas

Zāles ir zems potenciāls vardarbības attiecībā pret narkotiku grafikā 3 Zāles ir pašlaik pieņemto medicīnisko izmantošanu ārstēšanā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Ļaunprātīga narkotikas var radīt ierobežota fizisku atkarību vai psiholoģiskā atkarība attiecībā pret narkotikām grafikā 3.

Saraksts grafiks 4 narkotikas

Zāles ir zems potenciāls vardarbības attiecībā pret narkotiku grafiku 4. Zāles ir pašlaik pieņemto medicīnisko izmantošanu ārstēšanā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Ļaunprātīga narkotikas var radīt ierobežota fizisku atkarību vai psiholoģiskā atkarība attiecībā pret narkotikām grafiku 4.

Saraksts grafiks 5 narkotikām

Zāles neattiecas kontrolējamo vielu akts.

4 grafiks

5. grafiks

nekontrolē

Skatīt arī

avoti