cytoxan

Terapeitiskās klase: pretaudzēju līdzekļi

Izmanto Cytoxan

Farmakoloģiska klase: alkilējošs līdzeklis

Ķīmiskais klase: Slāpekļa Sinepju

Ciklofosfamīdu lieto arī dažu nieru slimības veidu.

Ciklofosfamīdu traucē izaugsmi vēža šūnas, kas pēc tam tiek iznīcinātas organismā. Tā izaugsme normālu ķermeņa šūnas var ietekmēt arī ar ciklofosfamīdu, radīsies arī citas sekas. Daži no tiem var būt nopietnas, un jāziņo par to savam ārstam. Citas blakusparādības, piemēram, matu izkrišana, nedrīkst būt nopietna, bet var radīt bažas. Dažas blakusparādības var nenotikt mēnešus vai gadus pēc lieto zāles.

Pirms sākat ārstēšanu ar ciklofosfamīdu, jūs un jūsu ārsts būtu runāt par ieguvumiem no šīm zālēm, kā arī risku, izmantojot to.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, ciklofosfamīdu lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Pirms Izmantojot Cytoxan

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Šīs zāles ir pārbaudīta bērniem un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat kā viņi dara gados jaunākiem pieaugušajiem. Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu ciklofosfamīdu gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās, tas nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Studijas Sievietēm zīdīšanas ir pierādījuši kaitīgas zīdaiņu ietekmi. Alternatīva šīs zāles jāizraksta vai Jums jāpārtrauc barošana ar krūti, lietojot šīs zāles.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur ciklofosfamīdu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Cytoxan. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk vai mazāk par to, un neņem to biežāk nekā ārsts lika. Precīzu summu, zāles jums ir nepieciešams, ir rūpīgi izstrādāta. Ņemot pārāk daudz var palielināt izredzes blakusparādības, ņemot pārāk maz nevar uzlabot savu stāvokli.

Ciklofosfamīdu dažreiz lieto kopā ar dažām citām zālēm. Ja jūs izmantojat kombināciju zāles, pārliecinieties, ka jūs veikt katru pareizu laiku, un nejaukt tos. Jautājiet savam ārstam, lai palīdzētu jums plānot veids, kā atcerēties, lai zāles lietot pareizajā laikā.

Kamēr jūs izmantojat ciklofosfamīdu, ir svarīgi, ka jūs dzert papildus šķidrumu, lai jums iet vairāk urīna. Arī iztukšot savu urīnpūsli bieži, tai skaitā vismaz vienu reizi naktī. Tas palīdzēs novērst nieru un urīnpūšļa problēmas un saglabāt Jūsu nieres darbojas labi. Ciklofosfamīds tiek izvadīta no organisma izdalās ar urīnu. Ja pārāk daudz no tā parādās urīnā vai urīna paliek urīnpūslī pārāk ilgi, tas var izraisīt bīstamu kairinājumu. Rūpīgi ievērojiet ārsta norādījumus par to, cik daudz šķidruma dzert katru dienu. Dažiem pacientiem var būt dzert līdz 7 līdz 12 tases (3 litrus) šķidruma dienā.

Parasti tas ir labākais, lai ciklofosfamīda pirmā lieta, no rīta, lai samazinātu risku, urīnpūšļa problēmas. Tomēr Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs ņemt to ar ēdienu mazākās devās pa dienu, lai mazinātu kuņģa darbības traucējumus vai palīdzēt zāles darbu labāk. Rūpīgi ievērojiet ārsta norādījumus par to, kad veikt ciklofosfamīdu.

Ciklofosfamīdu bieži izraisa sliktu dūšu, vemšanu un apetītes zudums. Tomēr, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt lietot zāles, pat ja jūs sāksiet justies slikti. Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jautājiet ārstam, veidus, kā mazināt šo ietekmi.

Ja Jums ir vemšana neilgi pēc uzņemšanas devu ciklofosfamīdu, konsultējieties ar ārstu. Jums būs teicis, vai veikt devu vēlreiz vai gaidīt līdz nākamajam plānotajam devu.

Pareiza izmantošana ciklofosfamīdu

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Kamēr Jūs ārstē ar ciklofosfamīdu, un pēc tam, kad pārtraukt ārstēšanu ar to, nav nekādu imunizāciju (vakcīnu) bez ārsta apstiprinājums. Ciklofosfamīdu var samazināt Jūsu organisma izturību un vakcīnas var nedarboties, kā arī vai jūs varētu saņemt infekciju vakcīna ir domāta, lai novērstu. Bez tam, jums vajadzētu būt ap citu dzīvo Jūsu mājsaimniecībā personām, kuras saņem dzīvu vīrusu vakcīnas, jo pastāv iespēja, viņi varētu nodot vīrusu uz jums. Daži dzīvu vakcīnu piemēri masalu, parotīta, gripa (deguna gripas vakcīnu), poliomielīta vīruss (mutiski), rotavīrusu un masaliņām. Do not get tuvu viņiem, un nav uzturēšanās vienā telpā ar viņiem ļoti ilgi. Ja jums ir jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Cytoxan

, Pirms jebkāda veida operācijas, tai skaitā zobu ķirurģija, vai neatliekamo palīdzību, pārliecinieties, ka ārsts vai zobārsts atbildīgs zina, ka lietojat šīs zāles, īpaši, ja esat lietojis to pēdējo 10 dienu laikā.

Ciklofosfamīdu var izraisīt īslaicīgu matu izkrišana dažiem cilvēkiem. Pēc tam, kad ārstēšana ir beigusies, normāls matu augšana vajadzētu atgriezties, lai gan jaunu matu var būt nedaudz atšķirīgu krāsu vai faktūru.

Ciklofosfamīdu var īslaicīgi samazināt skaitu balto asins šūnu asinīs, palielinot izredzes iegūt infekciju. Tā var arī samazināt trombocītu skaitu, kas ir nepieciešami, lai pareizi asins recēšanu. Ja tā notiek, ir daži piesardzības pasākumi, jūs varat veikt, jo īpaši, ja jūsu asins aina ir zems, lai samazinātu inficēšanās risku vai asiņošanas

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Cytoxan blakusparādības

Cytoxan (ciklofosfamīds)

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Krūts vēža metotreksātu, tamoksifēnu, anastrozols, Letrozole, Arimidex, Taxol

Nefrotiskais sindroms prednizonu, triamcinolona, ​​prednizolons, mikofenolāta mofetilu, CellCept, ciklofosfamīdu

Multiplās mielomas deksametazons, Decadron, ciklofosfamīds, Revlimid, doksorubicīnu

Akūta limfoleikoze prednizonu, metotreksāts, ciklofosfamīds, vinkristīnu, Deltasone, Trexall