dactinomycin (intravenozi) apraksts un zīmolu

Dactinomycin injekcijas lieto noteikta veida vēzi. Tas ietver vēzi kaulu un mīksto audu (ieskaitot muskuļiem un cīpslām), Wilms ‘audzējs (vēzis, nieru atrodami galvenokārt bērniem), audzēji dzemdē vai dzemdē, un vēzi sēkliniekos.

Dactinomycin traucē izaugsmi vēža šūnas, kas galu galā iznīcina. Tā izaugsme normālu ķermeņa šūnas var ietekmēt arī dactinomycin, radīsies arī citas sekas. Daži no tiem var būt nopietnas, un jāziņo par to savam ārstam. Citas blakusparādības, piemēram, matu izkrišana, nedrīkst būt nopietna, bet var radīt bažas. Dažas blakusparādības var nenotikt mēnešus vai gadus pēc lieto zāles.

Pirms sākat ārstēšanu ar dactinomycin, jūs un jūsu ārsts būtu runāt par ieguvumiem šis zāles darīs, kā arī risku, izmantojot to.

Šīs zāles ir jālieto tikai vai saskaņā tiešā uzraudzībā ārstu.

Pulveris injekciju šķīduma

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, dactinomycin lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu