dakarbazīnu (intravenozi, injekcijas maršruts) blakusparādības

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Arī tāpēc, ka, kā šīs zāles iedarbojas uz ķermeni, pastāv iespēja, ka tās var izraisīt citas nevēlamas sekas, kas var rasties ne tikai mēnešus vai gadus pēc lieto zāles. Šie kavēta ietekme var būt noteikta veida vēzi, piemēram, leikēmiju. Apspriest šos iespējamos efektus ar savu ārstu.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Šīs zāles var izraisīt īslaicīgu matu izkrišana dažiem cilvēkiem. Pēc ārstēšanas ar dakarbazīnu ir beigusies, normāls matu augšanu jāatgriežas.

Pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles, tas tomēr var radīt dažas blakusparādības, kas nepieciešama uzmanība. Šajā laika periodā, konsultējieties ar ārstu nekavējoties, ja Jūs novērojat šādas blakusparādības

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.