daptomicīna intravenozi

Terapeitiskās klase: Antibiotiku

Izmanto daptomicīna

Daptomicīnam pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā antibiotikas. Tas darbojas, nogalinot baktērijas vai novērst to augšanu. Tomēr daptomicīna nestrādās saaukstēšanās, gripas vai citu vīrusu infekcijām.

daptomicīns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Daptomicīna, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret daptomicīnu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām daptomicīna injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību daptomicīna injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir palielinājies nevēlamas blakusparādības, kas var būt nepieciešama piesardzīgi pacientiem, kuri saņem daptomicīns injekcijas.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot daptomicīnu

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat daptomicīna, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot daptomicīna ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu daptomicīna. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums daptomicīna. daptomicīns dota caur adatas novieto vienā no vēnām. daptomicīns lēni, tāpēc adata paliks vietā apmēram 30 minūtes.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekcijas pilnībā, turpināt izmantot daptomicīna par pilna laika ārstēšanas, pat ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām. Arī daptomicīns darbojas vislabāk, ja ir nemainīga summa asinīs. Lai saglabātu summu konstante, jums jāsaņem daptomicīna par regulāru grafiku.

Jūsu ārsts pārbaudīs savu progresu cieši, kamēr jūs saņemat daptomicīna. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai jums vajadzētu turpināt to saņemt.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums rodas sāpes krūtīs, sauss klepus, drudzis, vispārējs nogurums vai vājums, ātra elpošana, elpas trūkums, ādas izsitumi vai sēkšana saņemot daptomicīna. Šie varbūt simptomi nopietnā stāvoklī sauc eozinofīlā pneimonija.

Daptomicīnam injekcija var izraisīt caureju, un dažos gadījumos tas var būt smagas. Tas var notikt 2 mēnešus vai vairāk pēc pārtrauktu saņemt daptomicīna. Nelietojiet zāles, lai ārstētu caureju, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Ja jums ir kādi jautājumi vai viegla caureja turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

Ja Jums ir neizskaidrojama muskuļu sāpes, jutīgums vai vājums, saņemot daptomicīna, sazinieties ar savu ārstu.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir dedzināšana, nejutīgums, tirpšana vai sāpīgas sajūtas rokās, rokas, kājas vai pēdas saņemot daptomicīna. Tie varētu būt simptomi stāvokli, ko sauc perifērā neiropātija.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka jūs saņemat daptomicīna. Dažu testu rezultāti var ietekmēt daptomicīnu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas jo īpaši ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana daptomicīna

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Meticilīna rezistentais Staphylococcus Aureus Infekcija vankomicīna, ofloksacīnu, linezolīdu, Zyvoxid daptomicīns Cubicin

Bakteriēmiju ciprofloksacīns, metronidazolu, klindamicīns, Flagyl, vankomicīnu

Piesardzības pasākumi, lietojot daptomicīnu

Ādas un struktūra infekcija ciprofloksacīnu, azitromicīnu, Augmentin, Zithromax, cefdinir

Ādas vai mīksto audu infekcija ciprofloksacīnu, amoksicilīns, doksiciklīns, azitromicīnu, metronidazolu, Augmentin

Daptomicīna blakusparādības

daptomicīna