darifenacīnu

Terapeitiskās klase: Urīnceļu antispastiskie

Izmanto Darifenacīna

Farmakoloģiska klase: Antimuskarīnie

darifenacīnu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par Darifenacīna, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz darifenacīnu vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām Darifenacīna pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Darifenacīna vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot darifenacīna

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat darifenacīna, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot darifenacīna ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot darifenacīna ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot darifenacīna ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu darifenacīna. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt darifenacīns tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības. Tāpat nav mainīt savu devu nepārbaudot vispirms ar savu ārstu.

darifenacīnu nāk ar pacientu informācijas ieliktni. Ir ļoti svarīgi, ka jūs izlasīt un saprast šo informāciju. Noteikti konsultējieties ar savu ārstu par kaut ko jūs nesaprotat.

Norīt pagarināts tablete veselu, uzdzerot ūdeni. Nav pārtraukumu, smalcināt vai košļāt. Jūs varat lietot darifenacīna ar ēdienu vai bez tā.

No Darifenacīna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas darifenacīna. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu darifenacīna, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to.

Darifenacīna var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc par angioneirotisko tūsku. Angioneirotiskā tūska, var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pārtrauciet lietot darifenacīna un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir izsitumi, nieze, lielu, nātrenei līdzīgi tūska uz sejas, plakstiņu, lūpu, mēles, rīkles, rokas, kājas, pēdas, vai dzimumorgānos, problēmas ar elpošanu vai smaguma sajūta krūtīs, kamēr jūs izmantojat darifenacīna.

Pareiza izmantošana darifenacīna

darifenacīnu var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, miegainību, vai ir neskaidra redze. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz darifenacīnu pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jums ir reibonis, nav brīdinājumu, vai nevar redzēt labi.

darifenacīnu var padarīt jūs sviedri mazāk, izraisot ķermeņa temperatūra, lai palielinātu. Izmantojiet papildu piesardzība, lai nekļūtu pārkarsis realizācijai vai karstā laikā, kamēr jūs izmantojat darifenacīna, jo pārkaršana var izraisīt karstuma dūriens.

darifenacīnu var izraisīt aizcietējumus. Zvaniet savam ārstam, ja Jums rodas stipras sāpes vēderā vai kļūt aizcietējums.

darifenacīnu var izraisīt sausa mute. Pagaidu atbrīvojumu no mutes sausums, izmantojiet sugarless konfektes vai gumija, izkausētu biti ledus mutē, vai izmantot siekalu aizstājēju. Tomēr, ja jūsu mute turpina justies sauss ilgāk par 2 nedēļām, sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Piesardzības pasākumi, lietojot darifenacīna

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Darifenacīna blakusparādības

darifenacīnu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Urīna nesaturēšanas oksibutinīns, Vesicare, tolterodīns, Ditropan, Detrol, TOVIAZ, Enablex, Detrol LA, trospium, solifenacin, Sanctura, Ditropan XL

Hiperaktīva urīnpūšļa oksibutinīns, Myrbetriq, Vesicare, tolterodīns, Ditropan, Detrol, TOVIAZ, Botox, Enablex, Detrol LA, trospium, solifenacin