dasatiniba (orāli) apraksts un zīmolu

Dasatinibs tiek izmantots, lai ārstētu dažāda veida leikēmijas. Leikēmija ir vēža veids, kad organisms pārāk daudz patoloģisku balto asins šūnu. Tas pieder pie vispārējā zāļu grupas, ko dēvē par Pretvēža vai vēža zālēm. Dasatiniba traucē izaugsmi vēža šūnas, kas galu galā iznīcina organismā.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei dasatiniba bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

tablete

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību dasatiniba gados vecākiem pacientiem. Tomēr daži vecāka gadagājuma pacientiem var būt jutīgāki nekā jaunākiem pieaugušajiem uz nevēlamu ietekmi dasatiniba.

alerģija

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

pediatrisks

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Geriatric

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Citi Medical Problēmas

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

dozēšana

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

aizmirsto devu

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt iespēju nevēlamu efektu.

Zāles, ko lieto vēža ir ļoti spēcīgas un var būt daudz blakusparādības. Pirms šo zāļu saņemšanas, pārliecinieties, ka jūs saprotat visus riskus un ieguvumus. Ir svarīgi, lai jūs varētu cieši sadarboties ar ārstu ārstēšanas laikā.

Šīs zāles nāk ar pacientu informācijas ieliktni. Rūpīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi. Norijiet tableti veselu. Nav pārtraukumu, sagriezti, smalcināt vai košļāt.

Grūtniecēm vajadzētu izvairīties no apstrādes sadauzīts vai salauzts tabletēm. Ja tabletes ir bojāta vai saspiesta, jāvalkā vienreizējas lietošanas cimdi, lai izvairīties no saskarsmes ar šīm zālēm.

Ja Jūs lietojat antacīdu (piemēram, alumīnija hidroksīds, magnija hidroksīds, Maalox®, Rolaids® vai Tums®), ņemt to vismaz 2 stundas pirms vai 2 stundas pēc esat lietojis dasatinibs.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

glabāšana

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis šo zāļu devu, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes būs nepieciešama, lai pārbaudītu nevēlamas sekas. Pārliecinieties, lai saglabātu visas tikšanās.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no kļūst grūtniecība ārstēšanas laikā un 30 dienas pēc pēdējās devas. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Dasatiniba var īslaicīgi samazināt skaitu balto asins šūnu asinīs, palielinot izredzes iegūt infekciju. Tā var arī samazināt trombocītu skaitu, kas ir nepieciešami, lai pareizi asins recēšanu. Ja tā notiek, ir daži piesardzības pasākumi, jūs varat veikt, jo īpaši, ja jūsu asins aina ir zems, lai samazinātu inficēšanās risku vai asiņošanas

Dasatiniba var izraisīt šķidruma aizturi. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir samazinājies apjoma urīnā, trokšņainā vai grabošs elpošana, elpas trūkums, pietūkums pirkstos, plaukstu, pēdu, vai zemākas kājas, satraukumu elpošana miera stāvoklī, vai svara pieaugums.

Šīs zāles var izraisīt izmaiņas sirds ritmā, piemēram, stāvokli, ko sauc QT pagarināšanos. Tas var mainīt sirdsdarbības un izraisīt ģīboni vai nopietnas blakusparādības dažiem pacientiem. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kādi simptomi sirds ritma traucējumu, piemēram, ātri, sirdsklauves vai neregulāra sirdsdarbība.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi: krūtīs diskomforts vai sāpes, samazināta urīna izdalīšanās, ātra, neregulāra vai spēcīga sirdsdarbība, elpas trūkums, pietūkums pēdu vai apakšējo kāju, nemierīgajā elpošanas vai neparasts nogurums vai vājums. Tie varētu būt simptomi nopietna sirds slimība.

Izmantojot šīs zāles var izraisīt galvassāpes, muskuļu vai locītavu sāpes, izsitumi uz ādas, vai neparasts nogurums vai vājums. Ja šie simptomi nepāriet un kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles var palielināt risku iegūt stāvokli, ko sauc plaušu arteriālā hipertensija (augsts asinsspiediens plaušās). Tas var notikt jebkurā laikā ārstēšana ar šīm zālēm laikā. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi: elpas trūkums, satraukumu elpošana, nogurums, vai pietūkums pa visu ķermeni (šķidruma aizture).

Nopietnas ādas reakcijas var rasties ar šīm zālēm. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir čūlas, pīlings, vai vaļīga āda, sarkani ādas bojājumi, smaga pinnes vai ādas izsitumi, čūlas vai čūlas uz ādas, drudzis vai drebuļi, kamēr lietojat šīs zāles.

Šīs zāles var izraisīt nopietnu veida reakcijas sauc audzēja sabrukšanas sindroma. Jūsu ārsts var sniegt jums zāles, lai palīdzētu novērst. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir samazināšanos vai izmaiņas urīna daudzuma, locītavu sāpes, stīvumu, vai pietūkums, muguras, sānu, vai sāpes vēderā, strauju svara pieaugumu, pietūkums pēdu vai zemākas kājām, vai neparasts nogurums vai vājums.

Nedzeriet greipfrūtu sulu, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Greipfrūtu sula var mainīt zāļu daudzumu, kas uzsūcas organismā.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.