daunorubicīna (intravenozi maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

Daunorubicīna dažreiz lieto kopā ar dažām citām zālēm. Ja jūs izmantojat kombināciju zāles, ir svarīgi, ka jūs saņemat katru īstā brīdī. Ja Jūs lietojat kādu no šīm zālēm ar muti, jautājiet savam veselības aprūpes speciālistu, lai palīdzētu jums plānot tā, lai ņemtu tos pareizajā laikā.

Kamēr jūs saņemat daunorubicin, Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs dzert papildus šķidrumu, lai jums iet vairāk urīna. Tas palīdzēs novērst problēmas ar nierēm un saglabāt Jūsu nieres darbojas labi.

Šīs zāles bieži izraisa sliktu dūšu un vemšanu. Tomēr, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt to saņemt, pat ja jūs sāksiet justies slikti. Uzdod savu veselības aprūpes profesionālo veidus, kā mazināt šo ietekmi.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.