dekstroamfetamīna

Amfetamīni ir liels potenciāls vardarbības, un administrēšanu uz ilgstošu laika periodu var izraisīt atkarību no narkotikām, un ir jāizvairās. Ļaunprātīga izmantošana amfetamīnu var izraisīt pēkšņu nāvi un nopietnas sirds un asinsvadu blakusparādības.

Izmanto dekstroamfetamīna

Terapeitiskās klase: CNS stimulējošu

Ķīmiskais klase: Amfetamīns (klase)

Dekstroamfetamīna strādā ārstēšanā UDHS palielinot uzmanību un samazinot nemiers bērniem un pieaugušajiem, kuri ir hiperaktīvi, nevar koncentrēties uz ļoti ilgu laiku, vai ir viegli apjucis un impulsīvs. dekstroamfetamīna tiek izmantots kā daļa no kopējās ārstēšanas programma, kas ietver arī sociālo, izglītības un psiholoģisko ārstēšanu.

dekstroamfetamīna ir pieejama tikai ar ārsta recepti. Receptes nevar uzpildīt. Jauna recepte ir jāiegūst no sava ārsta katru reizi, kad Jūs vai Jūsu bērns vajadzībām dekstroamfetamīna.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par dekstroamfetamīna, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret dekstroamfetamīna vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām dekstroamfetamīna tablešu, lai ārstētu uzmanības deficīta hiperaktivitātes traucējumi bērniem jaunākiem par 3 gadiem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot dekstroamfetamīna

Dekstroamfetamīna ilgstošas ​​darbības kapsula nav ieteicams, lai ārstētu uzmanības deficīta hiperaktivitātes traucējumi bērniem līdz 6 gadu vecumam.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām dekstroamfetamīna vecāka gadagājuma pacientiem ..

Studijas Sievietēm zīdīšanas ir pierādījuši kaitīgas zīdaiņu ietekmi. Alternatīva šīs zāles jāizraksta vai Jums jāpārtrauc barošana ar krūti, lietojot dekstroamfetamīna.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat dekstroamfetamīna, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot dekstroamfetamīna ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot dekstroamfetamīna ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu dekstroamfetamīna. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt dekstroamfetamīna tikai kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk vai mazāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Ja pārāk daudz tiek pieņemts, tas var kļūt par ieradumu formēšana. Ja Jūs vai Jūsu bērns jūt, ka zāles nedarbojas pareizi pēc esat lietojis to vairākas nedēļas, sazinieties ar savu ārstu un nav palielināt devu.

dekstroamfetamīna jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi. Vaicājiet farmaceitam par medikamentu ceļvedi, ja jums nav viens.

Ja Jūs vai Jūsu bērns lieto tablešu formu dekstroamfetamīna, un jūs ņemt to divas vai trīs reizes dienā. Ieņemt pirmo devu no rīta. Citas devas var ņemt dienā ar 4 līdz 6 stundām starp devām laikā.

Vislabāk ir veikt ilgstošas ​​darbības kapsula no rīta. Ņemot dekstroamfetamīna pēcpusdienā vai vakarā varētu apgrūtināt, lai jūs varētu aizmigt.

Norīt Prolongētas kapsulu veselu. Nesasmalciniet, salauzt vai košļāt.

No dekstroamfetamīna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas dekstroamfetamīna. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu dekstroamfetamīna, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Pareiza izmantošana dekstroamfetamīna

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai Jums vai Jūsu bērna progress regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka jūsu deva ir taisnība un ka zāles palīdz jums. Ārsts būs nepieciešams pārbaudīt jūsu vai jūsu bērna asinis, sirdi, un asinsspiedienu par problēmām vai nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt dekstroamfetamīna.

Jums nevajadzētu lietot dekstroamfetamīna ja Jums vai Jūsu bērnam ir lietojuši MAO inhibitoru (MAO), piemēram, Eldepryl®, Marplan®, Nardil® vai Parnate® pēdējo 14 dienu laikā.

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, Jums vai Jūsu bērnam veikt vai plāno veikt, ieskaitot recepšu un nonprescription (pār-the-counter) zāles, uztura bagātinātājus, augu aizsardzības līdzekļi, vai zāles, par apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis , un sinusa problēmas.

dekstroamfetamīna var izraisīt nopietnas sirds vai asinsvadu problēmas. Tas var būt biežāk pacientiem, kuriem ir ģimenes anamnēzē sirds slimības. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir sāpes krūtīs, elpas trūkums, vai ģībonis, ņemot dekstroamfetamīna.

dekstroamfetamīna var izraisīt daži cilvēki justies viltus sajūtu labklājību vai kļūt reiboni, reibonis, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz dekstroamfetamīna pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, kamēr jūs zināt, kā dekstroamfetamīna Jūs ietekmē.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja neskaidra redze, grūtības lasīšanā, vai jebkuru citu redzes izmaiņas rodas terapijas laikā vai pēc. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs vai Jūsu bērnam ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Piesardzības pasākumi, lietojot dekstroamfetamīna

Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu ģimenes pamana kādas neparastas izmaiņas uzvedībā, piemēram, in agresijas pieaugums, naidīgums, uzbudinājums, aizkaitināmība, vai pašnāvības domas vai uzvedību. Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir halucinācijas vai kādas neparastas domas, it īpaši, ja tie ir jauni vai pasliktinās ātri.

Ja Jūs vai Jūsu bērns ir bijis, izmantojot dekstroamfetamīna uz ilgu laiku, un jūs domājat, ka Jums varētu būt kļuvuši garīgi vai fiziski atkarīgi no tā, sazinieties ar savu ārstu. Dažas pazīmes, kas jums var būt atkarīga no dekstroamfetamīna ir

dekstroamfetamīna var izraisīt lēnu izaugsmi bērniem. Ja Jūsu bērns lieto dekstroamfetamīna, ārstam būs nepieciešams sekot bērna augumu un svaru, lai pārliecinātos, ka jūsu bērns aug pareizi.

dekstroamfetamīna var izraisīt stāvokli, ko sauc par Reino fenomens. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir tirpšana vai sāpes pirkstu vai kāju pirkstos, ja tiek pakļauti aukstuma, bālums vai auksta sajūta pirkstiem un kāju pirkstiem, vai ādas krāsas izmaiņas pirkstiem.

Ja Jūs vai Jūsu bērns būs veikt dekstroamfetamīna lielās devās uz ilgu laiku, ne pārtraukt tā, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs vai Jūsu bērns, lai pakāpeniski samazinātu lietojat pirms apstāšanās to pilnībā.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka Jūs vai Jūsu bērns lietojat dekstroamfetamīna. Dažu testu rezultāti var ietekmēt dekstroamfetamīna.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

dekstroamfetamīna blakusparādības

dekstroamfetamīna

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs 2 High potenciāls ļaunprātīgu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

ADHD Adderall, Vyvanse, metilfenidāta, Ritalin, Strattera, Concerta, Adderall XR, Focalin, amfetamīns / dekstroamfetamīna, Focalin XR, atomoksetīns, Quillivant XR

Narkolepsijas Adderall, metilfenidāta, Ritalin, Concerta, modafinils, Adderall XR, Provigil, amfetamīns, Nuvigil, amfetamīns / dekstroamfetamīna, Dexedrine, Evekeo