delavirdīns

Terapeitiskās klase: pretretrovīrusu līdzekļa

Izmanto delavirdīnam

Farmakoloģiska klase: Non-nukleozīdu reversās transkriptāzes inhibitors

Delavirdīns neārstē vai novērstu inficēšanos ar HIV vai AIDS, tomēr tas palīdz uzturēt HIV vairoties un, šķiet, palēnināt iznīcināšanu imūnsistēmu. Tas var palīdzēt aizkavēt attīstību problēmas, parasti saistītas ar AIDS vai HIV infekcija. Delavirdīns neļaus jums izplatīšanos HIV citiem cilvēkiem. Cilvēki, kuri saņem delavirdīnam var turpināt būt citas problēmas, kas parasti saistītas ar AIDS vai HIV infekcija.

delavirdīns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par delavirdīnam, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret delavirdīnam vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Delavirdīns nav pētīts īpaši vecākiem cilvēkiem. Tādēļ nav zināms, vai tas izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas veciem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot delavirdīnam

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat delavirdīnam, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot delavirdīnam ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot delavirdīnam ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot delavirdīnam ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu delavirdīnu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

delavirdīns var ņemt ar mūsu ēdienreizēm.

Ir ļoti svarīgi, ka jūs uzzināt par zālēm, kuras nevar tikt pieņemti ar delavirdīnu.

Tas ir labākais, lai norīt gan 100 miligramu (mg) un 200 miligramu (mg) tabletes veselas. Tomēr, ja rīšana ir grūti, 100 miligrami (mg) tabletes var likt glāzē ūdens (vismaz 3 unces), atļauts sēdēt uz dažām minūtēm, un tad maisa, lai sajauktu. Dzert maisījumu uzreiz. Tad noskalo glāzi ar ūdeni un dzert šo skalošanu, lai pārliecinātos, ka tiek pieņemts visa deva.

Piezīme: tikai 100 miligrami (mg) tabletes var likt glāzē ūdens izšķīst. Par 200 miligrami (mg) tabletes ir jānorij veselas.

Nelietojiet antacīdiem zāles 1 stundu laikā esat lietojis delavirdīnu laikā. Tie var neļaut delavirdīnam tiek uzsūcas organismā.

Pacientiem ar ahlorhidrija (prombūtnes no kuņģa skābes), tām būtu jāņem delavirdīnam ar glāzi apelsīnu sulas vai dzērveņu sulas.

Veikt delavirdīnam tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Tāpat nav nepārtrauciet delavirdīnam nekonsultējoties ar savu ārstu.

Turpiniet delavirdīnam par pilna laika ārstēšanas, pat ja Jūs jūtaties labāk.

No delavirdīnam deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas delavirdīnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu delavirdīnam, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Pareiza izmantošana delavirdīnu

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, lietojot delavirdīnam

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

HIV infekcija Truvada, Atripla, Stribild, Viread, Norvir, Complera, Prezista, lamivudīns, Isentress, abakavira, tenofovīru, Kaletra raltegravīrs, Epivir, ritonavirs, Epzicom, Sustiva, efavirenzs, Viramune, Reyataz, darunavīra, atazanavīra, emtricitabīnu, nevirapīns, Ziagen

delavirdīnam blakusparādības

delavirdīns

 vai iet pievienoties delavirdīnam atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.