demielinizējoši slimība: kas izraisa tā?

Demielinizējošas slimības ir jebkurš stāvoklis, kas rada bojājumus aizsargpārklājumu (mielīna apvalku), kas ieskauj nervu šķiedras jūsu galvas un muguras smadzenēs. Kad mielīna apvalks ir bojāts, nervu impulsiem lēni vai pat apstāties, izraisot neiroloģiskas problēmas.

Multiplā skleroze (MS) ir visbiežāk sastopamā demielinizējošas slimības, centrālās nervu sistēmas. Šajā traucējumi, jūsu imūnsistēma uzbrūk mielīna apvalku vai šūnas, kas ražo un uztur to.

Tas izraisa iekaisumu un kaitējumu apvalku un galu galā uz nervu šķiedras, kas to ieskauj un var grupēt vairākās jomās rētošanās (sklerozes).

Cita veida demielinizējošas slimības un to cēloņi ir

MS un citi demielinējošu slimības visbiežāk izraisīt redzes zudumu, muskuļu vājums, muskuļu stīvums un spazmas, koordinācijas zudums, sajūta, sāpes zaudējumu, un izmaiņas urīnpūšļa un zarnu funkciju.

Nav dziedina pastāv demielinizējoši slimībām un to attīstību, un simptomi ir atšķirīgi ikvienam. Getting ārstēšanas sākumā ir svarīga. Ārstēšana vērsta uz

Dažādas narkotiku terapiju ieteicams atkarībā no jūsu konkrēto traucējumiem. Tie var ietvert zāles, kas samazina biežumu jaunu bojājumu veidošanos.

multiplā skleroze

Citi cēloņi

Stratēģijas, lai ārstētu simptomus ietver fizikālā terapija, muskuļu relaksējoša narkotikas, un zāles, lai mazinātu sāpes un nogurumu. Konsultējieties ar savu ārstu par labāko ārstēšanas kursa jūsu konkrēto traucējumi.

ar

ārstēšana

apmeklējiet savu ārstu