denileukin diftitox (intravenozi) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Šīs zāles var izraisīt nopietnu blakusparādību, ko sauc infūzijas reakcija. Tas var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pastāstiet savam ārstam vai medicīnas māsai uzreiz, ja Jums ir drudzis, drebuļi, elpošanas problēmas, sāpes krūtīs, ātra vai spēcīgas sirdsklauves, nātrene vai izsitumi pēc saņemat injekcijas.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir reibonis, nespēks, vai vieglprātību, pieceļoties no guļus vai sēdus stāvokļa, strauju svara pieaugumu, vai pietūkums roku, potīšu, pēdu vai zemākas kājām. Šie simptomi var liecināt par retu, bet nopietnu stāvokli sauc kapilāru noplūdes sindromu.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kādi redzes izmaiņas (piemēram, samazinājums redzi, krāsu redzes zudums), kamēr Jūs lietojat šīs zāles. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda acu ārsta.