desflurāns ieelpojot, orāli / aerosolus

Terapeitiskās klase: Gaistošo Liquid

Izmanto desflurāns

Ķīmiskais klase: HALOGĒNOGĻŪDEŅRAŽI

desflurāns ir jāpiešķir tikai vai tiešā uzraudzībā apmācītu ārstu.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par desflurāns, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret desflurāns vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību inhalāciju desflurāns bērniem saņemot citu anestēzijas. Tomēr bērni 6 gadu vecumā un jaunāki, visticamāk, ir nevēlamas blakusparādības, piemēram, klepus, spiedoša sajūta krūšu kurvī, vai apgrūtinātu elpošanu, kas var prasīt piesardzību pacientiem, kuri saņem desflurānu.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību inhalāciju desflurāns gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir nevēlamas sekas, kas var būt nepieciešama devas pielāgošana pacientiem, kuri saņem desflurānu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot desflurānu

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat desflurānu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot desflurānu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu desflurāns. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Ārsts vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums desflurāns slimnīcā. desflurāns ir dota caur iztvaikotāju un ieelpot caur muti.

Ārsts dos jums dažas zāles, pirms saņemšanas Suprane®.

Jūsu ārsts pārbaudīs Jums cieši saņemot desflurānu. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Hiperkaliēmija var rasties reti saņemot desflurānu. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir apjukums, neregulāra sirdsdarbība, slikta dūša vai vemšana, nejutīgums vai tirpšana rokās, pēdās vai kājās, vai apgrūtinātu elpošanu saņemot desflurānu.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat desflurānu. Dažu testu rezultāti var ietekmēt desflurāns.

Pacientiem dodies mājās 24 stundu laikā pēc saņemšanas vispārēju anestēziju

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Pareiza izmantošana desflurāns

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Anestēzija fentanils lidokaīns, hyoscyamine, ketamīnu, propofolu, Levsin, glikopirolātam, sukcinilholīna, Robinul, Stadol, butorfanols, Nubain,, sagaidāms, EMLA, benzokaīnu aktuāls, Talwin, nalbufīnu, Diprivan, etomidāts, pentazocīnu, Xylocaine Jelly, halotāns, sevoflurāns

 vai iet pievienoties desflurāns atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Piesardzības pasākumi, lietojot desflurānu

desflurāns blakusparādības

desflurāns