desmopresīna injekcijas

Desmopresīna acetātu nav indicēts ārstēšanai hemofīlija A ar VIII faktors antikoagulanta aktivitātes līmenim, kas vienāds ar vai mazāks par 5%, vai ārstēšanai hemofīlija B, vai pacienti, kam ir VIII faktora antivielas.

Izmanto desmopresīnu

Terapeitiskās klase: Endokrīnās-Metabolisma Agent

Farmakoloģiska klase: vazopresīna (klase)

Desmopresīna ir līdzīgs tam, hormons, kas tiek ražots organismā. Tas iedarbojas uz nierēm, lai samazinātu urīna plūsmu. Par asiņošanu, desmopresīna palielina asinīs VIII faktora un Villebranda faktoru. Tā rezultātā mazāk asiņošanu pacientiem, kuriem ir zems šiem aģentiem.

desmopresīna ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par desmopresīnu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret desmopresīnu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību desmopresīnu injekcijām bērniem. Tomēr drošība un efektivitāte desmopresīnu injekciju nav pierādīta bērniem līdz 12 gadu vecumam ar bezcukura diabēts, un bērniem jaunākiem par 3 mēnešu vecumam ar hemofīlija A vai Villebranda slimību.

Pirms Izmantojot desmopresīnu

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību desmopresīnu injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru slimība, kura var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem desmopresīnu.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām, klātbūtne var ietekmēt izmantošanu desmopresīna. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums desmopresīna. desmopresīna ievada shot zem ādas vai vēnā.

desmopresīna var sniegt mājās, lai pacientiem ar bezcukura diabēts, kuriem nav nepieciešams būt slimnīcā vai klīnikā. Ja jūs izmantojat desmopresīnu mājās, Jūsu ārsts vai medicīnas māsa Jums iemācīs, kā sagatavot un injicēt zāles. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā lietot zāles.

Jums tiks parādīts ķermeņa jomas, kurās tas shot var dota. Izmantot citu ķermeņa zonā katru reizi jūs sev shot. Izsekot, kur tu dod katra šāviena, lai pārliecinātos, jūs pagriezt ķermeņa zonām. Tas palīdzēs novērst ādas problēmas no injekcijām.

Lietojiet jaunu adatu un šļirci katru reizi, kad jūs injicēt zāles.

Jūsu ārsts var ierobežot šķidruma daudzumu vai ūdens jums dzert. Rūpīgi sekojiet instrukcijām, lai novērstu nevēlamu ietekmi.

No desmopresīnu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas desmopresīnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu desmopresīnu, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Uzglabāt ledusskapī. Nesasaldēt.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Izmetiet izmantotas adatas cietas, slēgtā traukā, ka adatas nevar pabāzt cauri. Saglabājiet šo tvertni prom no bērniem un mājdzīvniekiem.

Pareiza izmantošana desmopresīnu

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums cieši, kamēr jūs saņemat desmopresīnu. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai jums vajadzētu turpināt to saņemt. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

desmopresīna pazemina nātrija daudzumu asinīs. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir neskaidrības, slikta dūša, vemšana, muskuļu krampji vai spazmas, vai neparasts nogurums vai vājums.

Desmopresīna var reti izraisīt smagas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs izmantojat desmopresīnu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, lietojot desmopresīnu

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

desmopresīnu blakusparādības

desmopresīna

Villebranda slimība desmopresīna, DDAVP, Stimate, Humate-P, Alphanate, Wilate

Primārā nakts enurēze nortriptilīns, imipramīns, desmopresīna, Pamelor, DDAVP, Tofranil

Bezcukura diabēts hidrohlortiazīdu, desmopresīna, vazopresīna, DDAVP, Microzide, HydroDIURIL

Hemophilia desmopresīna, traneksāmskābe, DDAVP, Advate, Cyklokapron