desoximetasone (vietēja lietošana maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet to uz jebkuru citu nosacījumu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Šīs zāles var izraisīt nevēlamas sekas, ja to izmanto pārāk daudz, jo vairāk tā tiek uzsūcas organismā caur ādu.

Šīs zāles ir paredzētas izmantošanai par vienīgo ādas. Do not get to savā acu, deguna, mutes vai maksts. Nelietojiet to uz ādas jomās, kas sagriezties skrambām vai apdegumus. Ja tas nokļūt uz šīm jomām, noskalo to off uzreiz ar ūdeni.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu ādas vai galvas ādas problēmu pilnībā, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt izmantot šīs zāles par pilnu laiku ārstēšanas. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Šīs zāles drīkst lietot tikai problēmas ārstē ārsts. Sazinieties ar savu ārstu, pirms to izmanto par citām problēmām, jo ​​īpaši, ja jūs domājat, ka infekcija var būt klāt. Šīs zāles nedrīkst lietot, lai ārstētu noteikta veida ādas infekcijas vai nopietnas problēmas, piemēram, smagus apdegumus.

Nelietojiet šīs zāles, uz sejas, padusēs vai cirkšņu apvidū, ja vien ārsts Jums.

glabāšana

Lai izmantotu krējumu, želeju, ziede, vai aerosolu

Šīs zāles nāk ar lietošanas pamācībā. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Aerosols pudele ir viegli uzliesmojošs. Nelietojiet to pie karstuma, atklātas uguns, vai kamēr smēķēšana. Izmetiet neizlietoto zāles pēc 30 dienām.