desvenlafaxine

Antidepresantu lietošana ir saistīta ar paaugstinātu risku pašnāvniecisku domu un uzvedības bērniem, pusaudžiem un jauniešiem. Īstermiņa pētījumi neuzrādīja in risku suicidalitātes ar antidepresantiem, salīdzinot ar placebo pieaugušiem ārpus 24 vecuma palielināšanu, un tur bija samazināt risku ar antidepresantiem, salīdzinot ar placebo pieaugušiem 65 gadus veciem vai vecākiem. Kontrolēt pacientus cieši klīniska pasliktināšanās, pašnāvnieciskām tieksmēm, vai neparastas uzvedības pārmaiņas. Desvenlafaxine nav apstiprināts lietošanai bērniem.

Antidepresanti palielināja īstermiņa studiju laikā risku pašnāvības domu un uzvedības bērniem, pusaudžiem un jauniešiem. Šie pētījumi neuzrādīja in risku pašnāvnieciskām tieksmēm pieaugumu ar antidepresantiem, salīdzinot ar placebo pieaugušiem, kas vecāki par 24 gadiem, un tur bija samazināt risku ar antidepresantiem, salīdzinot ar placebo pieaugušiem 65 gadus veciem vai vecākiem. Kontrolēt pacientus cieši klīniska pasliktināšanās, pašnāvnieciskām tieksmēm, vai neparastas uzvedības pārmaiņas. Ģimenēm un aprūpētāji jābrīdina par nepieciešamību cieši novērošanai un saziņu ar izrakstītāja. Nav apstiprināts lietošanai bērniem.

Izmanto desvenlafaxine

Terapeitiskās klase: Antidepresants

Farmakoloģiska Klase: serotonīna / norepinefrīna atpakaļsaistes inhibitors

desvenlafaxine ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par desvenlafaxine, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret desvenlafaxine vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām desvenlafaxine bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot desvenlafaxine

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību desvenlafaxine gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir zems asinsspiediens, hiponatriēmija (zems nātrija līmenis asinīs), un ar vecumu saistītas nieru problēmas, kas var rasties vajadzība pēc devas pielāgošana pacientiem, kuri saņem desvenlafaxine.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat desvenlafaxine, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot desvenlafaxine ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot desvenlafaxine ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot desvenlafaxine ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot desvenlafaxine ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat desvenlafaxine, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu desvenlafaxine. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt desvenlafaxine tikai kā norādījis ārsts, lai gūtu labumu Jūsu stāvokli, cik vien iespējams. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

desvenlafaxine jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Jums var būt nepieciešams veikt desvenlafaxine vairākas nedēļas pirms sākat justies labāk.

Ņemt tableti ar vai bez pārtikas, un tajā pašā laikā katru dienu.

Norīt pagarināts tablete veselu, uzdzerot ūdeni. Nav izšķīdina, saspiest, pauze, vai košļāt.

Daļa no tabletes, var pāriet uz jūsu vēdera izeja. Tas ir normāli un nav jāuztraucas.

No desvenlafaxine deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas desvenlafaxine. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu desvenlafaxine, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Pareiza izmantošana desvenlafaxine

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai atļautu izmaiņas Jūsu devu un lai palīdzētu samazināt kādas blakusparādības. Jūsu ārsts var vēlēties pārbaudīt Jūsu asinis un asins spiedienu jebkādas nevēlamas sekas, ko izraisa desvenlafaxine.

Nelietojiet desvenlafaxine ar monoamīnoksidāzes (MAO) inhibitoru (piemēram, izokarboksazīds [Marplan®], linezolīdu (Zyvox®), metilēnzilā injekcijas, fenelzīns [Nardil®], selegilīns [Eldepryl®], tranilcipromīns [Parnate®]). Nesāciet ņemot desvenlafaxine 2 nedēļu laikā pēc tam, kad apstāties MAO inhibitoru un gaidīt 1 nedēļu pēc apstāšanās desvenlafaxine pirms sākat ņemot MAO inhibitoru. Ja jūs ņemt tos kopā vai nav jāgaida pareizu laiku, Jums var attīstīties apjukums, uzbudinājums, nemiers, kuņģa vai zarnu simptomi, pēkšņi augsta ķermeņa temperatūra, ļoti augsts asinsspiediens, vai smagas krampji.

Nelietojiet zāles, kas satur venlafaksīnu (Effexor®), bet jūs izmantojat Khedezla® vai Pristiq®.

Desvenlafaxine var izraisīt daži pusaudži un jaunieši, kas uzbudināti, aizkaitināmība, vai parādīt citiem patoloģiskas uzvedību. Tas var izraisīt arī daži cilvēki ir domas par pašnāvību un tendences, vai kļūt nomākts. Daži cilvēki var būt miega traucējumi, saņemt sajukums viegli, ir liels pieaugums enerģijas, vai sākt rīkoties neapdomāti. Ja Jums vai Jūsu aprūpētājs novērojat kādu no šīm nevēlamām sekām, pastāstiet par to savam ārstam. Ļaujiet ārsts zina, ja jūs vai kāds jūsu ģimenē ir bipolāri traucējumi (manic depresijas), vai ir mēģinājis izdarīt pašnāvību.

Piesardzības pasākumi, lietojot desvenlafaxine

Nepārtrauciet desvenlafaxine vispirms nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt lietojat pirms apstāšanās to pilnīgi, lai samazinātu iespēju blakusparādības, piemēram, uzbudinājums, elpošanas traucējumi, sāpes krūtīs, apjukums, caureja, reibonis vai vieglprātību, ātra sirdsdarbība, galvassāpes, pastiprināta svīšana , muskuļu sāpes, sliktu dūšu, nemieru, iesnas, problēmas miega, trīce vai trīce, neparasts nogurums vai nespēks, redzes izmaiņas, vai vemšana.

Desvenlafaxine var izraisīt nopietnu stāvokli, ko sauc par serotonīna sindromu, ja kopā ar citām zālēm. Nelietojiet desvenlafaxine ar Buspirons (Buspar®), fentanils (Abstral®, Duragesic®), litija (Eskalith®, Lithobid®), triptofāns, asinszāli, vai dažas sāpes vai migrēna zāles (piemēram, rizatriptan, sumatriptāns, tramadolu , Frova®, Imitrex®, Maxalt®, Relpax®, Ultram®, Zomig®). Sazinieties ar savu ārstu, pirms jebkādas citas zāles ņemot ar desvenlafaxine.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir diskomforts krūtīs, klepus vai elpošanas traucējumi, lietojot desvenlafaxine. Tie varētu būt simptomi nopietnu plaušu problēmas.

desvenlafaxine var palielināt savu risku asiņošanas problēmas. Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ja Jūs lietojat arī citas zāles, kas šķidrina asinis, piemēram, aspirīns, nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi, ko sauc arī NPL (piemēram, diklofenaks, ibuprofēns, naproksēnu, Advil®, Aleve®, Celebrex®, Voltaren®), vai varfarīnu (Coumadin®, Jantoven®).

desvenlafaxine var izraisīt hiponatriēmija (zems nātrija līmenis asinīs). Tas ir biežāk gados vecākiem pacientiem, tiem, kas ir diurētiskas zāles pret augstu asinsspiedienu, vai tiem, kas ir samazinājušās summas šķidruma organismā sakarā ar smagu caureju vai vemšanu. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir neskaidrības, galvassāpes, atmiņas problēmas, grūtības koncentrēties, vājums, vai jūtas nestabila stāvot.

desvenlafaxine var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, miegainību, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz desvenlafaxine pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu.

Alkohola lietošana nav ieteicama pacientiem, kuri lieto desvenlafaxine.

desvenlafaxine blakusparādības

desvenlafaxine

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat desvenlafaxine. Dažu testu rezultāti var ietekmēt desvenlafaxine.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Depresija trazodonu, sertralīns, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac, Wellbutrin, fluoksetīns, escitaloprama, bupropiona, venlafaksīnu, Abilify

Depresija Xanax, trazodons, citaloprams, sertralīns, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac, Wellbutrin, Celexa, alprazolāms, amitriptilīns