dexlansoprazole (orāli) apraksts un zīmolu

Dexlansoprazole lieto, lai ārstētu noteiktus apstākļus, kas ir pārāk daudz skābes daudzumu kuņģī. To lieto, lai ārstētu eroziju ezofagīts vai “grēmas” izraisa gastroezofageālā atviļņa slimība (GERD), stāvoklis, kad skābe kuņģī mazgāšanas reizēm atpakaļ uz augšu uz barības vads.

Dexlansoprazole ir protonu sūkņa inhibitoru (PSI). Tas darbojas, samazinot skābes daudzumu kuņģī.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Kapsula, Aizkavēta Izdošanas

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām dexlansoprazole bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

alerģija

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību dexlansoprazole gados vecākiem pacientiem.

pediatrisks

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Geriatric

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

citas Mijiedarbība

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Citi Medical Problēmas

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

dozēšana

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Šīs zāles nāk ar medikamentu ceļvedi. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Jūs varat lietot šīs zāles ar ēdienu vai atsevišķi.

Norīt kavētas darbības kapsula veselumu. Ja jūs nevarat norīt kapsulu veselu, jūs varat atvērt to un ielej zāles uz ēdamkaroti ābolu. Norīt maisījumu uzreiz bez košļājamā. Neglabājiet jaukta zāles vēlākai izmantošanai.

Ja šīs zāles tiek dota caur mutisku šļirci

Ja šīs zāles tiek dota caur barošanas caurulīti

Izmantojiet tikai zīmolu šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Dažādu marku nedrīkst strādāt tādā pašā veidā.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

aizmirsto devu

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

glabāšana

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins, urīna, un citas laboratorijas testi var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir drudzis, locītavu sāpes, ādas izsitumi, pietūkums ķermeņa, pēdu vai potīšu vai neparastu svara pieaugums pēc šo zāļu lietošanas. Tie varētu būt simptomi akūtu intersticiālu nefrītu.

Šo zāļu lietošana uz ilgu laiku, var apgrūtināt jūsu organismam absorbēt B12 vitamīnu. Pastāstiet ārstam, ja jums ir bažas par vitamīna B12 deficīts.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir ūdeņaina vēdera izeja, kas nav iet prom, sāpes vēderā, un drudzis, bet šo zāļu lietošanas.

Dexlansoprazole var palielināt risku iegūt lūzumus no gūžas, plaukstas un mugurkaula. Tas ir vairāk iespējams, ja jums ir 50 gadus veci un vecāki, ja jūs saņemat lielas devas šīs zāles, vai izmantot to vienu gadu vai ilgāk.

Šīs zāles var izraisīt hipomagnēmija (zems magnija līmenis asinīs). Tas ir vairāk varētu notikt, ja Jūs lietojat šīs zāles ilgāk par vienu gadu, vai ja Jūs lietojat šīs zāles kopā ar digoksīnu (Lanoxin®) vai atsevišķiem diurētisko līdzekļu (ūdens tabletes). Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir krampji (lēkmes), ātri, sacīkšu, vai nevienmērīga sirdsdarbība, muskuļu spazmas (tetānija), trīce, vai neparasts nogurums vai vājums.

Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu, vai arī ja vien teicis to darīt ārsts.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepti (piemēram, atazanavīra, Reyataz®) vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un ārstniecības augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.